Marina Łuczenko odpowiedziała na pytanie o drugą ciążę! Co zdradziła?

Marina Łuczenko jest w drugiej ciąży?
Internauci dopatrzyli się u Mariny Łuczenko zaokrąglonego brzuszka. Natychmiast posypały się pytania o drugą ciążę. Piosenkarka nie zostawiła ich bez odpowiedzi!
/ 03.01.2019 08:10
Marina Łuczenko jest w drugiej ciąży?

Sylwestrowe zdjęcia Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego wywołało lawinę domysłów o tym, że para spodziewa się drugiego dziecka. Pod postem posypały się pytania od podekscytowanych fanów. Piosenkarka dała internautom jednoznaczną odpowiedź.

Marina Łuczenko odpowiedziała na pytania o drugą ciążę!

Państwo Szczęśni powitali nowy rok w Dubaju w towarzystwie innej sławnej pary, czyli Anny i Roberta Lewandowskiego. Na Instagramie Mariny pojawiło się pamiątkowe zdjęcie ze wspólnego świętowania. Lekko wystający brzuszek Mariny Łuczenko i dłonie Wojciech Szczęsnego, które czule obejmują okolice brzucha żony - tyle wystarczyło internautom, by wysnuć wnioski, że gwiazda jest w drugiej ciąży. Natychmiast posypały się pytania.

 

📸🌃About last night. Tzw #wychodne 😂🤙 #friends #dinner #couple #fun #mamuśki #dubailife

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Marina Łuczenko najwyraźniej dokładnie czyta komentarze pod swoimi wpisami, ponieważ nie kazała długo czekać na odpowiedź. Bardzo szybko zabrała głos w tej sprawie, jednoznacznie dementując domysły o ciąży. Zaznaczyła również, że zadawanie kobiecie podobnych pytań nie jest dobrym tonie.

Jeżeli ktoś nie widzi braku taktu w pytaniu, czy ktoś jest w ciąży, bo ma odstający brzuch, to serio nie mamy o czym rozmawiać. Dystans akurat to ja mam, skoro na luzie odpisałam, że najadłam się na świętach...

Co więcej, Marina zaznaczyła, że sugerowanie ciąży kobiecie, której figura się zaokrągliła, może być powodem kompleksów i złego samopoczucia.

Dziewczyna, która może mieć kompleksy swojego ciała, czy przybrała kilka kg, mogłaby mieć wielkiego doła po takim pytaniu
- napisała Marina.

To był rok po znakiem baby boom! Te gwiazdy zostały mamami w 2018 roku

Przypomnijmy, że Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostali rodzicami pół roku temu. Syn pary, Liam, przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku. Na razie nie wiadomo, czy małżonkowie planują, by chłopiec miał rodzeństwo.

Więcej:
Marina pokazała się „bez makijażu i upiększaczy”. Jej figura po ciąży? Obłęd!
Marina Łuczenko pierwszy raz pokazała syna. Jak wygląda mały Liam?

Redakcja poleca

REKLAMA