Mandaryna o swojej karierze: „Sporo się dzieje, to mnie uskrzydla”

Marta Wiśniewska, znana także jako Mandaryna, wyrobiła sobie na przestrzeni lat wizerunek daleki od początków jej kariery. Co robi teraz i jak zmieniła się przez lata była żona Michała Wiśniewskiego?
/ 04.02.2022 14:58

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, swego czasu była jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki w Polsce. Szczyt jej kariery muzycznej przypadał również na wysoką popularność zespołu Ich Troje, któremu przewodził jej były mąż Michał Wiśniewski. Po nieudanym występie na żywo w Sopocie kariera Mandaryny zwolniła, a ona sama wkrótce porzuciła działalność muzyczną, aby zająć się profesjonalną nauką tańca.

Obecnie Wiśniewska prowadzi swoją szkołę tańca, ale powróciła również do koncertowania. Nie da się ukryć, że przez lata przeszła metamorfozę nie tylko wewnętrzną, ale i zewnętrzną.

Jak zmieniła się Mandaryna?

Kiedyś solarium, mocny makijaż i efektowne, połyskujące stroje. Dziś - skromność, dojrzałość i naturalne piękno. Marta Wiśniewska drastycznie zmieniła swój wizerunek, co spotkało się z wieloma komplementami od fanów i internautów.

W życiu zawodowym, Mandaryna również nie może narzekać na nudę. Stale rozwija swoje szkoły tańca, a ponadto przechodzi renesans kariery muzycznej.

– Mam swoje szkoły tańca, oczywiście działamy. Może teraz więcej także artystycznie i muzycznie się dzieje. Gramy sporo koncertów, wydaliśmy nową piosenkę, zrobiliśmy do niej teledysk. Sporo rzeczy się dzieje, co mnie oczywiście uskrzydla i nakręca – wyznała Wiśniewska.

Kibicujecie jej?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: mandaryna

Redakcja poleca

REKLAMA