Małgosia z „Rolnik szuka żony” przytyła w ciąży 20 kg. Ograniczyła 1 składnik i już wróciła do dawnej sylwetki

Rolniczka znana z popularnego programu rozrywkowego „Rolnik szuka żony” jest dumną mamą małego Rysia. W ciąży przytyła 20 kg, które jednak udało jej się zrzucić.
/ 25.06.2020 12:06

Małgorzata Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony” i najwyraźniej udział w reality show jej się opłacił. Kandydat starający się o względy pięknej rolniczki został jej mężem, a para doczekała się synka.

Małgosia Borysewicz opowiedziała jak udało jej się schudnąć po ciąży

Uczestniczka popularnego programu przyznała, że zadanie miała niełatwe, bo w ciąży przytyła 20 kilogramów. Oczywiście większość z nich szybko zgubiła po porodzie, ale z kilkoma przyszło jej powalczyć.

Małgosia Borysewicz zdradziła jednak, że musiała ograniczyć węglowodany. Przyznała jednocześnie, że ma problemy z tarczycą i bez tego nie udałoby jej się schudnąć.

Pewne ograniczenia były. Na pewno ograniczenie głównie węglowodanów, bo dla osób, które mają problemy z tarczycą to jest taki troszeczkę mankament, że niestety trzeba to ograniczyć.
- powiedziała Małgosia Borysewicz.

Małgosia Borysewicz o odchudzaniu po ciąży: Nie czułam presji

Rolniczka powiedziała, że nie czuła żadnej presji ze strony otoczenia. Nie czuła także potrzeby, by już miesiąc po porodzie pokazywać innym mamom swój brzuch.

Do walki o szczupłą sylwetkę zmobilizowała ją siostra. Zapytała, czy na pewno będzie się czuła sobą, jeśli tych dodatkowych kilogramów nie zrzuci. Wówczas uświadomiła sobie, że faktycznie chce wrócić do figury sprzed ciąży i znów cieszyć się ze swojej kobiecości.

To też może cię zainteresować:Marta Manowska zna już uczestników najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Ruszyły zdjęcia„Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Oliwia i Łukasz mieli kryzys w związku?Aga z „Goggleboxa” miała 16 lat, gdy urodziła Dajana. Zdradziła, jak jej rodzice zareagowali na ciążę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)