Małgorzata Rozenek uwielbia memy ze swoim udziałem. Który jest jej ulubionym?

Małgorzata Rozenek jest bohaterką wielu memów. Jak przyznaje, sama ma z nich wielki ubaw.
/ 11.01.2022 16:06

Pomimo swojej wielkiej rozpoznawalności i potencjału reklamowego, Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z dużego dystansu do samej siebie. Regularnie komentuje i „lajkuje” memy ze swoim udziałem, które tworzą portale poświęcone życiu gwiazd czy blogerzy. Chociaż niektóre gwiazdy czują się urażone żartami na swój temat, Małgorzata ma świetne wyczucie swojej popularności i aktywnie uczestniczy w relacji z mediami i fanami.

Jak sama wyznała, lubi śmiać się z siebie, a nawet regularnie sama udostępnia zabawne obrazki ze swoim udziałem. Macie jakieś swoje ulubione? Jak się okazało, Małgorzata ma!

Małgorzata Rozenek wybiera ulubiony mem ze sobą

Gwiazda powiedziała otwarcie, że nie wstydzi się swoich starych zdjęć sprzed metamorfozy. Internauci lubią wyciągać dawne fotografie, na których Małgorzata nie była jeszcze osobowością telewizyjną. Rozenek przyznała, że jej ulubionym memem jest ten opatrzony jej zdjęciem w 9. miesiącu ciąży. Zmęczona celebrytka wygląda tam zgoła inaczej niż dziś, a całość uzupełnia podpis: „W poniedziałek każdy jest dawną Gosią Rozenek”.

Również lubicie żarty z jej udziałem? Poniżej znajdziecie kilka najpopularniejszych memów, których bohaterką jest Małgorzata Rozenek.

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”