Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża finansowo. Niewiele kobiet by się na to zdecydowało

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek fot. Adobe Stock
Aktor Jacek Rozenek ma za sobą trudny okres. Najpierw udar, później pandemia, która odcięła mu ważne źródło dochodów. Na szczęście, dzięki udanej relacji z była żoną – Małgorzatą Rozenek, może liczyć na finansowe odciążenie.
/ 04.07.2020 11:15
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek fot. Adobe Stock

Małgorzata Rozenek postanowiła wspaniałomyślnie obniżyć byłemu mężowi alimenty na ich wspólnych synów. Jak poinformowała osoba z jej bliskiego otoczenia w rozmowie z „Na Żywo”, Małgorzata zaproponowała Jackowi, aby przekazywał na razie tyle środków, ile może. Powodem jest kiepska sytuacja finansowa aktora. „Perfekcyjna pani domu” zasugerowała, by płacił mniej do czasu unormowania swojego budżetu.

Przypomnijmy, że los nie oszczędzał aktora. W maju 2019 roku przeszedł udar, po którym czekała go wielomiesięczna rehabilitacja. Później przyszła pandemia, która tylko mocniej uderzyła po jego kieszeni. Chociaż Jacek Rozenek powrócił po chorobie na plan serialu „Barwy szczęścia”, to jednak obostrzenia związane z epidemią koronawirusa uniemożliwiły mu prowadzenie szkoleń biznesowych dla firm, które były dla niego ważnym źródłem dochodu.

W tej trudnej sytuacji każda możliwość zaoszczędzenia pieniędzy dla wielu osób to być albo nie być. Zmniejszenie zobowiązań może ułatwić powrót na odpowiednie tory. Decyzja Małgorzaty Rozenek o obniżeniu alimentów z pewnością będzie sporym wsparciem dla aktora.

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek byli małżeństwem 10 lat, rozwiedli się w 2013 roku w pokojowych relacjach, nadal, jak oboje podkreślają, utrzymują koleżeńskie kontakty. Mają dwóch synów: 10-letniego Tadeusza i 14-letniego Stanisława. Byli małżonkowie po rozwodzie nie przerzucali się publicznie odpowiedzialnością za rozpad ich związku i pozytywnie wypowiadali się o sobie w mediach.

Sprawdzianem dla nich była m.in. choroba Jacka, podczas której Małgorzata również nie pozostała obojętna. Wraz z synami dodawała aktorowi otuchy w trudnych chwilach. Tak wtedy Jacek wypowiadał się w wywiadzie dla Faktu:

Małgosia dała mi dużo wsparcia. Była obecna z dziećmi w szpitalu i jestem jej za to bardzo wdzięczny. W ogóle wszyscy moi najbliżsi stanęli na wysokości zadania. Czasami zdarza się tak, że w obliczu choroby ludzie nie wiedzą, jak się zachować, boją się coś zrobić, zareagować. Ale przy mnie na szczęście były same cudowne osoby
– mówił Jacek Rozenek. 

Jak widać, pomimo kryzysów, relacja byłych małżonków nadal zdaje egzamin.  

Więcej aktualnych informacji:
Jak będzie wyglądać nauka w nowym roku szkolnym? Szef MEN wyjaśnia
Modne sandały, klapki i espadryle w świetnych cenach. Te modele są hitem lata 2020
Internauci wybrali najpiękniejszą kobietę świata. Na punkcie tej dziewczyny szaleją miliony mężczyzn
Masz te aplikacje na swoim telefonie? Lepiej od razu je usuń: służą do wykradania haseł

Redakcja poleca

REKLAMA