Małgorzata Rozenek odpowiada na antyszczepionkowe teorie Edyty Górniak

Zaangażowana w promocję szczepień przeciwko COVID-19 gwiazda odpowiedziała na zarzuty koronasceptycznej diwy.
/ 05.01.2022 15:06

Małgorzata Rozenek-Majdan od miesięcy działa na rzecz rozpowszechniania szczepień przeciwko COVID-19. Po przyjęciu trzeciej dawki, poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie i podkreśliła, jak ważną rolę odgrywają szczepienia w walce z pandemią. Swój wpis skwitowała stwierdzeniem, że osoby sprzeciwiające się szczepionkom są „po złej stronie mocy”.

Edyta Górniak nie ukrywa, że stoi po drugiej stronie barykady i wielokrotnie podważała prawdziwość samej pandemii (!), a szczepienia obwiniała o powodowanie ciężkich chorób i zgonów. Teorie te, choć nieudokumentowane żadnymi badaniami ani dowodami medycznymi, mają niestety swoich wyznawców, którzy razem z Górniak zaprzeczają faktom. 

Górniak do Rozenek: „Dajesz poczuje wzgardzenia”

Przy okazji przyjęcia trzeciej dawki szczepionki przez Rozenek, wokalistka nie omieszkała odpowiedzieć na jej apel.

– Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest po „złej stronie mocy”, w ogólnym pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie Twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji, pod Twoimi słowami – skomentowała Górniak.

Chociaż Rozenek jawnie zadeklarowała swoje zaufanie wobec lekarzy, badaczy i epidemiologów, jednocześnie sprzeciwiając się teoriom Górniak, na jej bezpośredni zarzut odpowiedziała uprzejmie. Jej komentarz znajdziecie w wideo powyżej.

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”