Małgorzata Rozenek o swojej roli u Patryka Vegi: „Boję się, że nie podołałam aktorsko”

Małgorzata Rozenek zmierzyła się z aktorskim wyzwaniem w nowym filmie Patryka Vegi. Jesteście ciekawi jej kinowego debiutu?
/ 29.12.2021 15:11

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat z powodzeniem sprawdza się w roli prezenterki i prowadzącej. Nie miała jednak okazji jeszcze spróbować swoich sił w dużej realizacji filmowej, którą niewątpliwie jest nowy film Patryka Vegi. „Miłość, seks i pandemia” ma wejść do kin 14 lutego 2022 roku, a jedna z ról w filmie została powierzona właśnie „Perfekcyjnej Pani Domu”.

Małgorzata Rozenek o współpracy z Vegą

Debiut przed kamerą od lat był jednym z marzeń Małgorzaty. Chociaż w końcu udało się je zrealizować, gwiazda nie ukrywa, że jest zestresowana reakcją publiczności.

– Nie wiem, czego się spodziewać i boję się tej emisji. Rolą, którą próbowałam tam stworzyć, była kobieta tak różna ode mnie, że boję się, że mogłam nie podołać aktorsko – wyznała Rozenek-Majdan.

Małgorzata podkreśla, że najnowszy film reżysera będzie zupełnie inny niż jego poprzednie dzieła. Chociaż premiera wielokrotnie się przesuwała ze względu na pandemię koronawirusa, tytuł rozpoczyna właśnie swoją promocję i już wkrótce trafi do kin.

Jesteście ciekawi „Miłości, seksu i pandemii”?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”