Małgorzata Rozenek nową jurorką w „Top Model”. Sprawdzi się?

malgorzata Rozenek fot. ONS.pl
Nowa edycja show TVN zaskoczy widzów. Wśród jurorów pojawi się Małgorzata Rozenek. Co na to internauci?
/ 19.07.2018 10:48
malgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Niezłą niespodziankę na jesień przygotował swoim widzom TVN. Po kilku latach przerwy na antenę wraca program „Top Model”. Czy będzie przypominał poprzednie edycje? Być może, ale na pewno trzeba się spodziewać też zmian. Jedna z nich to udział w show Małgorzaty Rozenek. Serio!

„To ja jestem tatą chłopców”. Jacek Rozenek wbił szpilę Radkowi Majdanowi?

Do jej twarzy na antenie TVN widzowie już zdążyli się przyzwyczaić. Znają ją z „Perfekcyjnej Pani Domu” i „Projektu Lady”. Ze swoim mężem Radosławem Majdanem występowała też w „Azji Express” i reality show „Iron Majdan”. Niedawno została też prowadzącą program „Warsztat Urody”.


screen Instagram: m_rozenek

Jakby tego było mało, gwiazda niedawno opublikowała swoje zdjęcie na wybiegu i tajemniczo zapowiedziała, że przed nią nowy projekt. Już wiadomo, że chodzi o „Top Model”. Szczegóły na swoim Instagramie zdradził jeden z dotychczasowych jurorów Marcin Tyszka.

„W końcu nie będę najbardziej surowym jurorem Top Model Polska, gdyż… pojawiła się ONA – ostra jak brzytwa Małgorzata Rozenek” – napisał Marcin Tyszka, publikując swoje wspólne zdjęcie z Małgosią.
„Nowa edycja programu was zaskoczy już od pierwszego odcinka… Tej jesieni po raz pierwszy mój duet z Małgosią w zupełnie nowym wydaniu” – zdradza dalej juror „Top Model”.

Widzowie zastanawiają się, czego się spodziewać i jak Małgorzata Rozenek sprawdzi się w nowej roli. Pod postem Marcina Tyszki pojawiło się sporo komentarzy:

„Będzie jeszcze większa bomba niż zwykle”
„Mam nadzieję, że pokaże takiego pazura jak w Azja Express”
„Ciekawość uruchomiona”
– pisali internauci.

Wszyscy chcieliby wiedzieć, czy Małgorzata Rozenek pojawi się za kogoś w programie, czy będzie dodatkową jurorką. Tego Marcin Tyszka już nie zdradził, jednak wiele wskazuje na to, że gwiazda wystąpi raczej tylko gościnnie. Wszystko okaże się jesienią.
Będziecie oglądać?

Więcej newsów o gwiazdach:Książę Harry jako dziecko był niezłym urwisem! Oto oficjalne zdjęcia z chrztów royal familyMaja Sablewska pokazuje coraz więcej. Nagie zdjęcia spod prysznica na Instagramie – artystyczna wizja czy przesada?

Redakcja poleca

REKLAMA