Małgorzata Rozenek z synem Heniem fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan odciąga pokarm i zdradza kulisy macierzyństwa. „Tak wygląda rzeczywistość”

Mama malutkiego Henia pokazała, jak wygląda łączenia opieki nad niemowlęciem i praca na planie sesji zdjęciowej.
/ 07.09.2020 09:52
Małgorzata Rozenek z synem Heniem fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł synek jej i jej męża Radosława Majdana, Henio. Od tego czasu szczęśliwi rodzice chętnie dzielą się szczegółami z rodzinnego życia i pokazują, jak ich synek rośnie i spędza z nimi czas podczas zobowiązań zawodowych. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje kulisy macierzyństwa

Małgorzata Rozenek-Majdan niedzielę 6 września spędziła na planie sesji zdjęciowej. Gwiazda od rana publikowała na swoim koncie na Instagramie relacje z tego, co dzieje się za kulisami zlecenia. Oprócz makijażu, układania fryzury i zmian stylizacji, Rozenek-Majdan musiała zadbać o posiłki dla Henia, który w trakcie pracy mamy ucinał sobie drzemkę. 

Tak, odciągam pokarm, bo jestem w pracy i Henio akurat śpi. O tej porze jest karmiony, to śpi, a ja odciągam żeby miał na później. Wszystkie mamy karmiące znają i ten dźwięk, i ten sprzęt. Wszystkie mamy karmiące wiedzą, że to tak wygląda. Tak wygląda mało romantyczna rzeczywistość. Człowiek siedzi i odciąga, kiedy może - powiedziała gwiazda

Menadżer Rozenek-Majdan, Wiktor, chciał pokazać na krótkim nagraniu, jak wygląda gwiazda w trakcie odciągania pokarmu, jednak jak słyszymy na InstaStory, ta kategorycznie się nie zgodziła. Mimo to uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, z jakiego laktatora korzysta. 

Dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan

Tak jak pozostali synowie Małgorzaty Rozenek, Henio również został poczęty dzięki metodzie in vitro. Prezenterka telewizyjna i były bramkarz długo starali się o dziecko - niestety bezskutecznie. Nie poddali się jednak nawet po wielu nieudanych próbach, a w grudniu 2019 roku poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Henio to trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan. 14-letni Stanisław i 10-letni Tadeusz są dziećmi z poprzedniego małżeństwa gwiazdy z aktorem Jackiem Rozenkiem.

Może cię też zainteresować: 
Jak Agnieszka Kaczorowska łączy pracę z byciem mamą? "Nie sposób zrobić sobie urlop macierzyński"
Aleksandra Żebrowska o odzyskaniu ciała sprzed ciąży: "Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam!"
Fani zauważyli na zdjęciu Małgorzaty Rozenek... alkohol
"Moja 5-letnia córka nadal nosi pieluchy" - za te słowa aktorkę Kristen Bell spotkał ogromny hejt