Nowy dom Małgorzaty Rozenek będzie miał... 55-metrową garderobę. „To kwestia potrzeby”

Znana z zamiłowania do luksusowego życia celebrytka buduje właśnie wymarzoną rezydencję. Niektóre udogodnienia naprawdę robią wrażenie...
/ 29.11.2021 16:55

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan planują właśnie budowę nowego domu. Celebryckie małżeństwo postanowiło wykorzystać część swoich imponujących zarobków na uwicie nowego, wspólnego gniazdka dla siebie i swoich synów. Podczas jednego z wywiadów, Rozenek zaprezentowała dziennikarce plany swojej nowej rezydencji. Willa na podwarszawskich przedmieściach podobno ma być wyjątkowo luksusowa... 

Nowy dom Małgorzaty Rozenek

– Żyję tym domem bardzo. Będzie basen i... zobacz na moją garderobę – powiedziała Małgorzata do dziennikarki.

Jak się okazuje, garderoba gwiazdy ma mieć aż... 55 metry kwadratowe! Uważa jednak, że taki metraż jest absolutnie niezbędny na jej rozległą kolekcję ubrań i dodatków.

– Jest to kwestia potrzeby po prostu. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna lubi majsterkować, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania – wyznała Rozenek.

Faktycznie, ich zamiłowanie do mody jest widoczne. Małgorzata przeniosła je nawet na dochodowy biznes i prowadzi własną markę odzieżową Mrs Drama.

Uważacie ich za stylową parę?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Redakcja poleca

REKLAMA