Majdanowie rok po ślubie - o dziecku i planach

Co jeszcze powiedzieli? Obszerny wywiad pojawił się w „Vivie!”.
/ 21.09.2017 10:52

Mija rok od ślubu najpopularniejszej polskiej pary ostatnich lat. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan udzielili rocznicowego wywiadu i zapowiedzieli też... imprezę, podczas której będą świętować swoją miłość. O miłości, oddaniu, wsparciu i zrozumieniu opowiedzieli Katarzynie Sielickiej w wywiadzie dla magazynu „Viva!”.

Małżeństwo zdradziło kulisy wspólnego życia. Czy się kłócą? Tak, jak chyba każda para. Ale są na takim etapie i po takich życiowych doświadczeniach, że nie obrażają się jak młodzi kochankowie, a rozmawiają jak dojrzali partnerzy.

Zdarza się, że słyszę: „Musisz urodzić trzecie dziecko”.

Radosław jest ojcem dla dzieci Małgorzaty - kocha ich i wspiera. Oni - szanują go i mówią po imieniu. Relacja doskonała? Wiele patchworkowych rodzin mogłoby jej pozazdrościć. Wszystko wymaga pracy i poświęceń, ale rodzina jest dla nich najważniejsza.

Majdan krótko i konkretnie o Dodzie. Te słowa mogły ją zaboleć... Co powiedział o byłej żonie?

Majdanowie zdecydowali się także odpowiedzieć na pytanie... Co z ich wspólnym dzieckiem. Odpowiedź była szczera i zaskakująca, zapewne będzie wielokrotnie cytowana przez media... Zerknijcie do galerii zdjęć z Dubaju, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa i przeczytajcie, co para ma do powiedzenia na temat wspólnego dziecka.

Majdanowie zdecydują się na dziecko? "Bardzo byśmy sobie tego życzyli..."

Redakcja poleca

REKLAMA