Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż fot. ONS

Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż. Zobacz ZDJĘCIE z przymiarek sukni ślubnej

Aktorka zaskoczyła fanów informacją o ślubie!
/ 07.12.2018 10:00
Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż fot. ONS

Maja Bohosiewicz bierze ślub! Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda od lat jest związana z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym ma dwoje dzieci. Para zaręczyła się dwa lata temu. Właśnie ruszyły przygotowania do wielkiej uroczystości!

Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną

Aktorka powiadomiła o planowanej zmianie stanu cywilnego, zamieszczając na swoim profilu zdjęcie z wizyty w salonie sukien ślubnych. Wyznała również, że ślub organizowała już... dwa razy! Niestety żaden nie wypalił, lecz tym razem ma być zupełnie inaczej.

Śluby organizowałam już dwa razy. Mam doświadczenie. Wprawdzie żaden nie doszedł do skutku by albo ciąża albo ciąża człowiek zaskoczy
- wyznała.

 

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙈 no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. 🤪 dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Maja Bohosiewicz zaprezentowała się w obłędnej sukni ślubnej, ale jak sama przyznała nie jest to kreacja, którą ostatecznie wybrała na wielki dzień.

TO NIE TA! Stary nie zobaczy. Niebójta się (pisownia oryg.)
- napisała.

Zdradziła jednak, o jakiej sukni ślubnej marzy. W bardzo zabawny i... pokrętny sposób opisała swój wymarzony model. Mamy wrażenie, że projektantka będzie miała twardy orzech do zgryzienia, a mocno trzymamy kciuki za efekt końcowy. ;)

A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chcę tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą (pisownia oryg.)
- czytamy na profilu Mai Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz nie zdradziła, kiedy i gdzie dokładnie ma się odbyć ślub, nie przeszkodziło to jednak fankom już teraz pogratulować aktorce. W komentarzach pojawiło się również wiele wspomnień internautek z własnych przygotowań do ślubu.

Komentujące, przyznały, że również miały problem ze znalezieniem idealnej sukni ślubnej, jednak w efekcie zawsze były zadowolone. I co ciekawe, wiele nich napisało, że pierwszy wybór zwykle jest tym najbardziej trafionym.

Prawie zawsze "ta pierwsza" jest najlepsza!
- napisała jedna z internautek.

Masz podobne doświadczenia? :)

Więcej newsów o gwiazdach:
Maja Hyży pokazała zdjęcie w białej sukni. Padło pytanie o ślub. Jest odpowiedź!
„Ciąża Ci służy!”. Internautki zachwycone pierwszym ciążowym zdjęciem Kasi Tusk