Królowa polskiej kuchni kończy 65 lat! Jak zmieniała się Magda Gessler?

Bez Magdy Gessler polska kuchnia (i telewizja) nie byłyby takie same! To ona zmieniła myślenia Polaków o kulinariach i nauczyła nas jeść w (wyłącznie dobrych!) restauracjach. A jak zmieniła się ona sama?
Marta Kosakowska / 4 miesiące temu

Magda Gessler bez wątpienia jest jedną ulubionych polskich gwiazd. Choć wzbudza kontrowersje, Polacy cenią jej temperament, otwartość i przebojowość. Jednak przede wszystkim - szeroką wiedzę na temat kulinariów. Magda Gessler, osobowość telewizyjna, restauratorka, malarka i pisarka, właśnie świętuje 65. urodziny.

Magda Gessler kończy 65 lat!

Magda Gessler przyszła na świat 10 lipca 1953 roku w Sofii w Bułgarii. Jest córką dziennikarza Mirosława Ikonowicza oraz Olgi Borkowskiej, która zajmowała się gastronomią. Rodzice wybrali na ojca chrzestnego Magdy Gessler przyjaciela, reportażystę Ryszarda Kapuścińskiego.

Magda Gessler w przyszłości połączyła obie pasje rodziców. Pokochała zarówno kuchnię, jak i media. Rodzina często przeprowadzała się ze względu na pracę ojca Magdy Gessler, który pracował dla PAP. Mieszkali m.in. w Hawanie i Madrycie.

Książę Louis już ochrzczony! Dlaczego na uroczystości zabrakło królowej?

Magda Gessler ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie, lecz swoje życie związała z kulinariami. Szerokiej publiczności dała się poznać jako charyzmatyczna prowadząca hitowy program stacji TVN „Kuchenne rewolucje”. Jest również jurorką polskiej edycji programu „MasterChef”.

Zobacz na następnych stronach, jak się zmieniała Magda Gessler! P. S. Jedno do lat pozostaje niezmienne - burza blond loków!

Przeczytaj:
Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną
Dobre wiadomości u Żyłów! Para dogadała się w ważnej kwestii

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 miesiące temu
Królowa polskiej kuchni ???? Hahaha... A u siebie w restauracji podaje przesolony rosół i zimne placki ziemniaczane, w porcji jak dla małego dziecka. Na koniec uczty u Magdy ceny jak przerażają, że chce się stamtad po prostu uciec.