Maffashion pokazała wózek dla dziecka fot. ONS.pl

Maffashion pokazała luksusowy wózek dla dziecka. Jego cena może niektórych zwalić z nóg

Model od uwielbianej przez gwiazdy marki Cybex może naprawdę słono kosztować. Maffashion postawiła na ten sam typ wózka, co Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska.
/ 09.09.2020 10:25
Maffashion pokazała wózek dla dziecka fot. ONS.pl

Julia Kuczyńska, znana w polskim show biznesie jako Maffashion, do niedawna ukrywała ciążę przed całym światem. Blogerka nie pokazywała publicznie zaokrąglonego brzuszka, który chowała pod obszernymi ubraniami. W końcu zdecydowała się przerwać milczenie i przyznała publicznie, że wraz ze swoim partnerem Sebastianem Fabijańskim spodziewają się pierwszego dziecka

Od tej chwili Maffashion na swoim koncie na Instagramie coraz chętniej pokazuje akcesoria dziecięce, które udało jej się zgromadzić przez ostatnie miesiące. Wśród nich nie zabrakło oczywiście modnych ubranek, zabawek, ale też... wózka. 

Jaki wózek dla dziecka wybrała Maffashion?

Kuczyńska na swoim InstaStory podzieliła się fanami krótkim nagraniem, na którym zdradziła, jaki model wózka wybrała dla swojego maleństwa. 

Maffashion postawiła na bardzo popularną wśród polskich gwiazd firmę produkującą wózki dziecięce, czyli Cybex. W wózkach tej marki jeżdżą m.in. dzieci Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Rozenek. Blogerka dla swojego maluszka wybrała kultowy już model Priam w czarnym kolorze i ze złotymi elementami. Jest to model 2w1 – może być wózkiem głębokim, ale też spacerówką. 

Cena takiego wózka wiele osób może mocno zaszokować. Za wózek z kolekcji Priam trzeba zapłacić ok. 5 tys. zł. Cena może jednak znacznie wzrosnąć, jeśli przyszli rodzice zdecydują się dodać do podstawowej ramy akcesoria, takie jak torba czy uchwyt na kubek. Za niektóre wersje wózka Cybex można zapłacić nawet 8-10 tys. zł. 

Na nagraniach na InstaStory Maffashion widać też, jak przyszły tata Sebastian Fabijański zabrał się za składanie wózka. Trzeba przyznać, że poszło mu naprawdę bardzo dobrze. 

Może cię też zainteresować:
Małgorzata Rozenek-Majdan odciąga pokarm i zdradza kulisy macierzyństwa. "Tak wygląda rzeczywistość"
15 lat temu kobiety oszalały na punkcie najprzystojniejszego polskiego hydraulika. Jak dziś wygląda?
Tatiana Okupnik trafiła do szpitala. "Całe szczęście mogę pisać, tylko że nie widzę gdzie piszę..."
Natalia Kukulska skrytykowała pomysł obsadzenia Sochy w filmie o Annie Jantar. " To wspaniała aktorka, ale..."