Luksusowe pokoje dzieci gwiazd. Zobaczcie, jak pokoje swoich pociech urządziły Halejcio czy Janachowska

Które polskie gwiazdy najpiękniej (i najbardziej kosztownie) urządziły pokoje swoich pociech? Zobaczcie sami.
/ 30.07.2021 15:20

Gwiazdorskie budżety pozwalają nie tylko na dostatnie życie, ale także na otaczanie luksusem najmłodszych członków rodziny. Nic więc dziwnego, że maluchy sławnych rodziców mieszkają w przepięknych, dopracowanych w każdym calu pokoikach. Jesteście ciekawi jak polskie gwiazdy urządzają sypialnie swoich pociech?

Jak mieszkają dzieci gwiazd?

W wyjątkowych wnętrzach mieszkają m.in. Henio Majdan czy Christopher Jabłoński. Synkowie Małgorzaty Rozenek i Izabeli Janachowskiej na co dzień spędzają czas w stonowanych odcieniach szarości. Nie ma tu nie miejsca na tandetę i nadmiar kolorów! 

Można zachwycić się również pokojem małej Nel - córeczki Klaudii Halejcio. Po narodzinach dziecka, aktorka i jej partner zdecydowali się na zakup luksusowej wilii - nie dziwi więc, że pociecha pary zamieszkuje równie ekskluzywne wnętrze, co jej rodzice.

Pokoje dzieci celebrytów rzadko są jednak wypełnione dziesiątkami zabawek - wiele gwiazd stara się stawiać na jakość, zamiast na ilość. Sławne mamy uwielbiają także spersonalizowane akcesoria i dekoracje ozdabiane inicjałami albo imionami maluchów.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Redakcja poleca

REKLAMA