Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z okazji 1. urodzin syna fot. ONS.pl

Liam Szczęsny - wiek, data urodzenia, zdjęcie tuż po porodzie

Syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego ma już rok! Z tej okazji na profilu dumnej mamy pojawiło się wzruszające zdjęcie z porodówki.
Marta Kosakowska / 01.07.2019 10:42
Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z okazji 1. urodzin syna fot. ONS.pl

Rodzina Szczęsnych ma za sobą wielkie święto! Syn znanej piosenkarki i odnoszącego sukcesy za granicą piłkarza skończył rok. Liam świętował swoje pierwsze urodziny w niedzielę. Marina zamieściła na Instagramie okolicznościowy post, w którym podzieliła się zdjęciem wykonanym tuż po przyjściu na świat chłopca.

Liam Szczęsny skończył roczek!

Syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego urodził się 30 czerwca 2018 roku. Jest pierwszy dzieckiem słynnej pary. Z okazji urodzin Liama, jego mama, publicznie złożyła mu życzenia.

- Dziś nasz syn LIAM kończy roczek! To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku
- napisała Marina na Instagramie.

Do wpisu dołączyła pamiątkowe zdjęcie z porodówki. Widać na nim świeżo upieczonych rodziców, którzy cieszą się z narodzin pierworodnego syna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś nasz syn LIAM ❤️ kończy roczek! To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Rodzinne zdjęcie Szczęsnych wywołało mnóstwo ciepłych komentarzy internautów. W stronę Liama popłynęły liczne życzenia urodzinowe. Wśród nich znalazły się również wpisy gwiazd zaprzyjaźnionych ze Szczęsnymi m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc.

Rodzice chłopca do tej pory nie zdecydowali się na pokazanie twarzy syna. Mimo tego, na profilach społecznościowych chętnie dzielą się migawkami z życia rodzinnego. Internauci z ciekawością śledzą kolejne zdjęcia Liama. Niektórzy już teraz wróżą mu karierę sportową na miarę taty.

Redakcja Polki.pl również życzy małego Liamowi wszystkiego najlepszego!

Przeczytaj:
Marina Łuczenko szczerze o macierzyństwie
Wojciech Szczęsny z synem Liamem - uroczy filmik
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)