Księżna Kate w czwartej ciąży: wygadała się księżniczka Charlotte

Kate Middleton jest w ciąży fot. ONS.pl
Czy to prawda, że Kate Middleton jest w czwartej ciąży? Taką informację w swojej szkole podała jej córka, Charlotte.
Urszula Wilczkowska / 17.09.2019 16:20
Kate Middleton jest w ciąży fot. ONS.pl

Księżniczka Charlotte jest w nowej szkole zaledwie kilka tygodni, a już zapracowała sobie na nowe przezwisko. Warrion princess, czyli księżniczka-wojowniczka – bo tak się ją tam nazywa – już w przedszkolu lubiła pokazywać swoją wojowniczość. Tym razem narobiła kłopotów swoim rodzicom i... zdradziła bardzo ważny sekret książęcej pary.

O ciąży księżnej Kate mówi się bardzo często, jednak za każdym razem te doniesienia okazują się nieprawdziwe. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej, bo plotka o czwartym dziecku Kate i Williama pochodzi od samego źródła, czyli od małej księżniczki Charlotte.

Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Nauczyciele nie mogli uwierzyć własnym uszom, gdy usłyszeli, że mała księżniczka chwali się rówieśnikom, że niedługo dołączy do nich nowy członek rodziny. Mało tego, podała też płeć dziecka! Charlotte wyznała, że nie może się doczekać, aż pozna swoją małą siostrzyczkę.

Księżna Kate w ciąży. Charlotte mówi, że urodzi dziewczynkę
fot. ONS

Czy można wierzyć słowom małej Charlotte? Dzieci potrafią mieć bujną wyobraźnię i opowiadać niestworzone historie o swoich rodzicach, sobie i innych. O czwartej ciąży księżnej Kate świadczy też wiele innych rzeczy.

Księżna powtarza wiele rzeczy, które robiła w poprzednich ciążach. Zmieniła fryzurę, w charakterystyczny sposób kładzie rękę na brzuchu, który... no właśnie. Wszyscy chyba już zauważyli coraz bardziej zaokrąglony brzuszek księżnej Kate, którego już nawet nie ukrywa.

Ostatecznego potwierdzenia możemy oczekiwać tylko od książęcej pary. Z pewnością czwarte royal baby byłoby ogromnym szczęściem nie tylko dla samych rodziców, ale i dla królowej Elżbiety, babci Charlotte, George'a, Louisa i Archie'ego oraz całego kraju.

Przeczytaj więcej o rodzinie królewskiej:
Kate Middleton nie jest najbardziej interesującą mamą w szkole Charlotte? Wiemy, kto wzbudza większą sensację
Kate i Meghan nie mają łatwego życia... Zobacz 7 najbardziej absurdalnych zasad ubioru, których muszą przestrzegać

Redakcja poleca

REKLAMA