Księżna Kate na pikniku z księciem Georgem i księżniczką Charlotte [GALERIA]

Takie zdjęcia to prawdziwa rzadkość! Księżna Kate została sfotografowana w czasie pikniku z dziećmi. Księżniczka Charlotte wyraźnie dokazywała. Reakcja księżnej? Bardzo „normalna”.
Marta Kosakowska / 12.06.2018 09:39

W oficjalnych sytuacjach zawsze zachowuje się nienagannie. Wystylizowana stosowanie do okazji, poważna i grzeczna. A jaka jest prywatnie? Księżna Kate, bo o niej mowa, została sfotografowana przez fotoreporterów w Gloucestershire, gdzie książę William brał udział w meczu polo. Księżna kibicowała mu razem z dziećmi: księżniczką Charlotte i księciem George'em.

Meghan i Harry wkrótce zostaną rodzicami... bliźniąt? Podano płeć dzieci

Księżna Kate z dziećmi prywatnie

Tego dnia księżna miała na sobie casualową letnią sukienkę z bieżącej kolekcji Zary. Księżna Cambrigde zachowywała się bardzo naturalnie. Siedziała na trawie z dziećmi, rozmawiała z innymi mamami i chętnie bawiła się z maluchami. Jednak w pewnym momencie, słynąca ze swojego charakterku księżniczka Charlotte, zaczęła dokazywać. Jak zareagowała księżna Kate? Sprawdźcie na kolejnych stronach! My kochamy księżną za tę reakcję!

Przeczytaj:
Księżna Kate ponownie w sukience z Zary! Jaki model wybrała tym razem?
Pierwsza wpadka księżnej Meghan po ślubie! Co się stało?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/26.06.2018 04:01
Serio? Z takiego powodu ten cały artykuł z sugerującym Bóg wie co tytułem?? Marnowanie czasu. Nie widzę w tym geście ani nic nienormalnego, ani uroczego, ani świadczącego o jakimś szczególnym zdenerwowaniu czy też będący jakimś nieprzyzwoitym.
/15.06.2018 20:46
kochane
/14.06.2018 23:11
Te dzieci są identyczne z buzi jak ta niania
POKAŻ KOMENTARZE (2)