Księżna Kate i książę William to surowi rodzice. Oto jaka dyscyplina panuje w ich domu

Czy królewskie dzieci opływają w luksusy i robią, co im się żywnie podoba? Okazuje się, że William i Kate to surowi rodzice, a życiem ich dzieci rządzi rutyna.
/ 15.09.2020 10:24

Jednym wydaje się, że dzieci, najmłodsi członkowie królewskich rodów, wiodą życie jak w bajce: mają mnóstwo zabawek, służba spełnia wszystkie ich zachcianki, a rodzice rozpieszczają.

Inni z kolei przypuszczają, że dzieciństwo na królewskim dworze jest pozbawione beztroski, a dzieci nie mogą pozwolić sobie na złamanie zasad savoir vivre'u. Jak jest naprawdę?

Jakimi rodzicami są księżna Kate i książę William?

Książęca para stara się iść w tej kwestii w ślady księżnej Diany. Rozpieszczają więc dzieci tylko... od święta. Na co dzień ich życiem rządzi rutyna. Pory drzemek, posiłków i kąpieli są niezmienne. Oznacza to, że są brane pod uwagę także podczas planowania wyjazdów ich rodziców.

Nie należy jednak sądzić, że ścisłe przestrzeganie planu dnia sprawia, że dzieci nie pozwalają sobie na bunt. Kiedy są „niegrzeczne”, rodzice puszczają im afrykańską muzykę relaksacyjną. Gdy to nie przynosi efektu, na pomoc przychodzi niania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Marudzenie przy posiłku czy dokuczanie rodzeństwu nie jest dozwolone. Jedno ostrzeżenie, a potem... koniec zabawy.

To, że William i Kate są surowymi rodzicami nie oznacza jednak, że dzieciństwo ich pociech nie jest szczęśliwe. Dzieci rozwijają swoje zainteresowania, a rodzice chętnie im towarzyszą. 

To też może cię zainteresować:Kiedyś Harry i William uchodzili za idealne rodzeństwo. Teraz połączyła ich dopiero rodzinna tragediaWokół tragicznej śmierci księżnej Diany krąży wiele teorii spiskowych. Czy któraś z nich jest prawdziwa?To najbardziej burzliwa postać w rodzinie królewskiej. Kim był Edward VIII?