Kreacje gwiazd z rozdania nagród Grammy 2019: Lady Gaga, Jennifer Lopez

W Los Angeles rozdano „muzyczne Oscary”!
Marta Kosakowska / 11.02.2019 09:18

Znamy laureatów nagród Grammy 2019! Już po raz 61. rozdano najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne na świecie. Oficjalna gala wręczenia odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Los Angeles. Gospodynią imprezy była piosenkarka Alicia Keys. Kto znalazł się na liście wygranych?

Nagrody Grammy 2019: wyniki

Zwycięzcą najważniejszych kategorii został Childish Gambino, którego utwór „This Is America” otrzymał nagrody dla Nagrania roku i Piosenki roku.

Dwie statuetki dostała również Lady Gaga, która została nagrodzona za piosenkę „Shallow”, którą nagrała z Bradleyem Cooperem do filmu „Narodziny gwiazdy” (Najlepsze nagranie w duecie). Drugą statuetkę otrzymała za piosenkę „Joanne” ze swojego ostatniego solowego albumu (Najlepsze wykonanie solowe w kategorii pop).

Na liście nagrodzonych znaleźli się również:

  •  Kacey Musgraves za  „Golden Hour” - Album roku
  • Dua Lipa - Artysta Roku
  • Ariana Grande za „Sweetener” - Album roku w kategorii pop
  • Willie Nelson za „My Way” - Najlepszy album tradycyjny w kategorii pop

     

Nagrody przyznano również w kategoriach: rap, rock, R&B, muzyka alternatywna, jazz i wielu innych.

Kreacje gwiazd z ceremonii

Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć gwiazd ze świata muzyki i show-biznesu, które tego wieczoru zaprezentowały się w oszałamiających kreacjach.

Jedna z najbardziej spektakularnych należała do królowej nocy, Lady Gagi, która postawiła na długą suknię wyszywaną srebrnymi cekinami. Srebro było również motywem przewodnim stylizacji Jennifer Lopez, która do białej sukni z błyszczącymi aplikacjami, założyła kapelusz z szerokim rondem.

Na zaskakującą kreację w kolorze pudrowego różu postawiła Katy Perry. Z kolei Miley Cyrus zamiast okazałej sukni wybrała... klasyczny, czarny garnitur! Zobacz zdjęcia gwiazd na kolejnych stronach galerii!

Więcej zdjęć z imprez z udziałem gwiazd:
Plejada gwiazd na premierze filmu „Planeta Singli 3”. Ten wieczór należał do Agnieszki Więdłochy!
Gwiazdy na premierze „Plag Breslau”! Kożuchowska pokazała nogi w seksownej mini