Konflikt małżeński Justyny i Piotra Żyłów. Szczegóły sporu małżonków [WIDEO]

Ostatni wpis na Instagramie Justyny Żyły nie pozostawia złudzeń - konflikt między nią a mężem nadal trwa.
/ 19.07.2018 14:50

Zaostrza się spór między Justyną a Piotrem Żyłami. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, małżonkowie nadal pozostają w konflikcie. Najnowszy wpis Justyny Żyły na Instagramie nie pozostawia wątpliwości. Co kobieta zarzuca mężowi?

Konflikt małżeński Żyłów

Pierwsze informacje o rozpadzie małżeństwa Justyny i Piotra Żyłów pojawiły się w na początku roku. Żona znanego skoczka narciarskiej opublikowała w internecie wpis, w którym zarzuciła mężowi m.in. zdradę. W odpowiedni na zarzuty żony, Piotr Żyła wydał oświadczenie, w którym potwierdził, że nie jest już ze swoją żoną. Zaznaczył jednak, że powodem rozejścia się małżonków nie była inna kobieta.

Od tej pory Justyna Żyła regularnie ujawnia mediom kolejne szczegóły na temat małżeństwa. Kobieta udzieliła wielu wywiadów. Pojawiła się również w rozbieranej sesji zdjęciowej w magazynie „Playboy”. Pokazała na Instagramie, jak Piotr Żyła w towarzystwie swojej matki wynosi z ich wspólnego domu swoje trofea sportowe.

Niedawno Justyna Żyła powiadomiła media, że otrzymała pismo od prawników z zakazem publicznego wypowiadania się na temat małżonka. Nie przeszkodziło jej to opublikować obszernego wpisu na Instagramie, w którym zarzuca Piotrowi Żyle m.in. grożenie pobiciem, szantażowanie oraz zastraszanie. Twierdzi również, że skoczek narciarski ma dziecko z kochanką.

Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz ,groziłes pobiciem, zastraszaleś, szantażowałeś,przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko ...że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ? (pisownia oryg.)
- cytuje wpis Justyny Żyły portal Party.pl.

Justyna Żyła szybko usunęła wpis z sieci. Portale internetowe zdążyły jednak skopiować jego treść. Obecnie profil Justyny Żyły został zamknięty. Piotr Żyła w najbliższą niedzielę ma pojawić się w programie „Uwaga” TVN. Czy ostre słowa jego żony mają uprzedzić słowa, które padną w telewizji? Obejrzyj materiał wideo i poznaj szczegóły konfliktu małżeńskiego Żyłów.

Przeczytaj:
Alżbeta Lenska bierze drugi ślub! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnych
Agata Młynarska pokazała zdjęcie ze szpitala. Dziennikarka jest poważnie chora