Klaudia Halejcio o budowie domu. Willa za 9 milionów nie była jej wymarzonym gniazdkiem

Aktorka, która niedawno zamieszkała w nowej rezydencji, opowiada o kulisach szukania rodzinnego domu dla siebie, swojego partnera i córeczki.
/ 08.11.2021 10:12

W życiu Klaudii Halejcio nastąpiło w tym roku wiele zmian. Aktorka, która zaledwie kilka miesięcy temu została mamą małej Nel, zakupiła wraz ze swoim partnerem wymarzoną willę, w której szczęśliwa rodzina w końcu ma tyle miejsca, ile potrzebuje. Wiele spekulowano o cenie nowego domu celebrytki, która oscylowała wokół 9 milionów złotych, a także luksusowych udogodnień posesji takich jak prywatny basen. 

Jak się jednak okazuje, idealne gniazdko pary miało wyglądać zupełnie inaczej...

Willa za 9 milionów to nie wymarzony dom Halejcio

Jak wyznała gwiazda, według początkowego planu, ona i jej partner Oskar mieli zamiar samodzielnie budować dom. Halejcio uważa, że ma prawdziwe zacięcie do projektowania, dlatego urządzanie własnego domu miało być spełnieniem jej marzeń. 

Na początku chcieliśmy się sami budować. To było moje marzenie, bo urządzanie i architektura są moją pasją. Chciałam połączyć siły z kimś, kto się na tym zna i stworzyć idealne pod siebie miejsce, jakim było moje małe mieszkanie. Tam było widać mnie i moją duszę – opowiadała Halejcio.

Mieszkanie, o którym mowa, mieściło się przy ulicy Tanecznej na warszawskim Ursynowie i urządzone było w stylu glamour. Zaledwie dwupokojowy apartament został przez celebrytkę wystawiony na sprzedaż za milion złotych

Co więc sprawiło, że para zrezygnowała z pomysłu budowania domu? Plany pokrzyżowała... ciąża.

– Kiedy znaleźliśmy działkę i zrobiliśmy projekty, okazało się, że będziemy się spodziewać dziecka, więc musieliśmy przyspieszyć te plany. Znaleźliśmy więc dom, który nam się spodobał – opowiedziała skromnie aktorka o willi za bajońską kwotę.

Śledzicie jej luksusowe życie w wytwornej rezydencji?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”