Klaudia Halejcio o macierzyństwie: „Łapie mnie frustracja”

Świeżo upieczona mama niestety nie ma możliwości porządnie się wyspać... Zdradziła, jak wygląda jej dzień z kilkumiesięczną córeczką.
/ 04.01.2022 16:15

Klaudia Halejcio wyznała, jak radzi sobie z obowiązkami rodzicielskimi, do których niewątpliwie należy też... prawie całodobowe czuwanie. Jak się okazuje, mała Nel jest wyjątkowo aktywnym dzieckiem, które nie pozwala rodzicom się wyspać. 

Pomimo tego, Klaudia nadal jest aktywna na Instagramie, z którego uczyniła swoje źródło zarobku. Znajduje także czas na wystąpienia na eventach, wywiady i inne zobowiązania służbowe. Okazuje się, że jej sekretem jest... właściwie brak snu!

Klaudia Halejcio o córeczce

Jak wyznała aktorka, już przed ciążą nie należała do grona śpiochów i regularnie zdarzało jej się sypiać nawet 3-4 godziny na dobę. Odkąd została mamą, wstaje nawet o 4 nad ranem, bo już od tej pory jej córeczka potrafi domagać się towarzystwa.

– Jest bardzo aktywna, więc czasami potrafi 3 godziny przeleżeć śmiejąc się i gadając sama ze sobą. Jest bardzo grzeczna, ale najgorsze jest to, że nie lubi spać... Wszystko ją interesuje – opowiedziała Halejcio.

Podkreśliła jednak, że, chociaż sama nie ma problemów z nocnym czy porannym wstawaniem, wiecznie aktywny niemowlak potrafi być bardzo męczący.

– Jak słyszę inne mamy, których dzieci śpią, to łapie mnie frustracja. Dopiero kiedy dziecko uśnie, masz czas zrobić coś dla siebie... – wyznała gwiazda.

Znacie to z własnego doświadczenia?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”