Kim jest Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca „Big Brothera”?

Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą „Big Brothera” fot. ONS.pl
Gabi Drzewiecka potwierdziła, że poprowadzi kolejną edycję programu „Big Brother”. Zdradziła też, czemu była to dla niej trudna decyzja.
Urszula Wilczkowska / 05.09.2019 14:23
Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą „Big Brothera” fot. ONS.pl

Zeszłoroczny powrót „Big Brothera” okazał się na tyle dużym sukcesem, że po wielu latach przerwy TVN zdecydował się na kolejną edycję programu. W tym roku szykują się jednak duże zmiany.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zrezygnować z prowadzenia zarówno programu w domu Wielkiego Brata, jak i „Ameryka Express”. W kultowym reality show rolę prowadzącej obejmie Gabi Drzewiecka, którą widzowie znają już z „Mistrzowskiego Cięcia” oraz randkowego programu „Zanim Cię Zobaczę”.

Gabi Drzewiecka zostanie nową prowadzącą „Big Brothera”

Prezenterka przyznała, że nie była do dla niej łatwa decyzja. Wszystko przez okoliczności, które sprawiły, że z prowadzenia programu zrezygnowała Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka póki zrezygnowała z prowadzenia programów rozrywkowych.

Gabi Drzewiecka przyznaje, że nie będzie łatwo dorównać poprzedniej prowadzącej, ale postara się zrobić wszystko, by sprostać oczekiwaniom widzów „Big Brothera”.

Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko
- pisze na swoim Instagramie Gabi Drzewiecka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam - będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7 Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki ☺️ • • • Fot. @mj_photogp Mateusz Jagielski/East News • ___________________________________________________ #bigbrother #tvn7 #tvn #host #bigbrotherpoland #program #tvshow #wyzwanie #challenge

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

Nową edycję programu będzie można oglądać już od 13 września. Tak jak w poprzedniej edycji, widzowie będą mogli śledzić losy uczestników nie tylko w telewizji, ale też na czterech internetowych kanałach, które umożliwią podglądanie lokatorów domu Wielkiego Brata przez 16 godzin na dobę.

Przeczytaj więcej o gwiazdach:
Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka. Jak zareagował jej mąż?
Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała się bez makijażu. Wygląda przepięknie!