Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kiedyś chronili prywatność dzieci, a teraz chętniej pokazują ich twarze

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel do niedawna nie pokazywali twarzy swoich dzieci. W ostatnim czasie to się zmienia.
/ 01.09.2020 11:38

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami 11-letniego Adama i 7-letniej Helenki. Jeszcze do niedawna w internecie próżno było szukać zdjęć dzieci znanej pary. Ostatnio to się zmienia.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel publikują rodzinne zdjęcia

Do tej pory bardzo chronili prywatność swojej rodziny, a twarze dzieci znane były tylko ich bliskim. W ostatnim czasie małżeństwo coraz częściej publikuje rodzinne zdjęcia, na których widać  rodziców i dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Oboje w wywiadach często podkreślają, że najważniejsza jest dla nich rodzina. Swoim dzieciom starają się poświęcać każdą wolną chwilę, a wakacje i przymusowa kwarantanna to czas, gdy cała czwórka miała okazję spędzać razem dużo czasu.

Podróżowali i realizowali wspólne pasje, a na profilu Kasi Cichopek na Instagramie mogliśmy podziwiać zdjęcia ze wspólnych wypraw i aktywności.

Także z okazji urodzin Adama aktorka opublikowała zdjęcia i dodała z dumą, że jest już mamą nastolatka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Trzeba przyznać, że dzieci utalentowanego tancerza i aktorki rosną jak na drożdżach. Co prawda mają na zdjęciach często okulary przeciwsłoneczne czy maseczki, jednak nie sposób nie zauważyć, że są bardzo podobne do rodziców.

Internauci od razu dopatrzyli się podobieństwa Adama do taty i Helenki do mamy. 

To też może cię zainteresować:Kasia Cichopek maluje paznokcie na jeden kolor. Jaki i dlaczego?Dlaczego Kasia Cichopek została aktorką?Katarzyna Cichopek na początku przygody z M jak miłość - jak wyglądała aktorka?