Kiedy nowa edycja „Love Island”, „Rolnik szuka żony” i „40 kontra 20”?

Czy hitowe programy doczekają się swoich kontynuacji? Ujawniamy, jakie plany mają producenci.
/ 24.11.2021 16:04

Programy typu reality show robią ostatnio oszałamiającą karierę w polskiej telewizji. Prym wiodą programy o tematyce randkowej takie jak „Love Island”,  „Hotel Paradise”,  „Rolnik szuka żony”, „Ślub od pierwszego wejrzenia” czy „40 kontra 20”, które mają na celu połączenie uczestników w pary. O niektórych związkach nawiązanych przed kamerami jest jeszcze głośno po zakończeniu emisji. Niektóre relacje jednak nie pokonują próby czasu. 

Nie da się jednak ukryć, że widzowie z rosnącym zainteresowaniem obserwują rodzące się w telewizji romanse. Czy producenci zaplanowali już kolejne edycje najpopularniejszych reality shows?

Nowe edycje „Love Island”, „Rolnika” i „40 kontra 20”

Osoby związane ze stacjami emitującymi popularne programy ujawniły, że planują przedłużenie  emisji.

Obecnie trwają castingi do kolejnej, dziewiątej już edycji programu „Rolnik szuka żony”. 

– Nieważne czy masz małe czy duże gospodarstwo, nieważne czy hodujesz zwierzęta, uprawiasz pole czy zajmujesz się jedną z tysięcy dziedzin rolnictwa. Ważne, że szukasz i potrzebujesz miłości – ogłosiła ekipa programu.

TVN pracuje z kolei nad piątą edycją „Hotelu Paradise”, a równolegle Polsat z konkurencyjnym formatem „Love Island”. Trwają właśnie castingi, podczas których stacje wybierają kolejnych kandydatów na gorące, tropikalne wakacje z wątkiem miłosnym. 

Dużą oglądalnością cieszył się także nowy format „40 kontra 20”, który doczeka się swojej kontynuacji najprawdopodobniej w przyszłym roku. 

Będziecie oglądać?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”