Kevin sam w domu fot. ONS.pl

„Kevin sam w domu” powraca! Jak wypadł Macaulay Culkin po 28 latach?

Czy w twoim domu święta też nie mogą się obejść bez tego kultowego filmu? Aktor znów wcielił się w rolę Kevina. Musisz to zobaczyć!
/ 20.12.2018 12:38
Kevin sam w domu fot. ONS.pl

To nie żart. Fani filmu „Kevin sam w domu” ponownie mogą zobaczyć swojego bohatera w akcji. Macaulay Culkin starszy o 28 lat znów wciela się w rolę tytułowego Kevina. Na pomysł odtworzenia scen z kultowego filmu wpadła firma Google, która postanowiła w ten sposób wykorzystać aktora do świątecznej reklamy swojego asystenta głosowego.

Aktor w spocie odtwarza dobrze znane widzom sceny, ale przeniesione do dzisiejszych czasów. Kevinowi pomaga Google Assistanat. Wszystko, co chłopiec robił w domu, gdy został sam w święta, teraz robi przy pomocy elektronicznych gadżetów i asystenta głosowego.

Kadry są idealnie zrobione – bezbłędnie przypominają te z kultowej komedii świątecznej. Jak wypadł Macaulay Culkin w tej podróży do przeszłości? Oceń sama!

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl polska wersja językowa Asystenta Google pojawi się na rynku w połowie stycznia 2019 roku.

Więcej newsów:„Zrujnowały atmosferę świąt!”. Siostry Godlewskie znów na wizji. Przesadziły?Jak oni to robią? 5 najszczęśliwszych par show-biznesu, które tworzą wspaniałe rodziny!