Katarzyna Zielińska urodziła! Gratulujemy! Zobaczcie słodkie zdjęcie

Gratulacje!
Edyta Liebert / 16.12.2017 13:20
Katarzyna Zielińska screen Instagram

Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko! Gratulacje spływają od fanów i znajomych gwiazdy. Jaka jest płeć dziecka Kasi Zielińskiej? Jak się czuje aktorka?

Ciąża Kasi Zielińskiej budziła zainteresowanie od samego początku. Sama chętnie dzieliła się swoimi emocjami związanymi z przyjściem na świat drugiego dziecka, nieoficjalnie mówiono wówczas, że chłopca. Kasia Zielińska w okresie ciąży wyglądała kwitnąco! Od czasu do czasu umieszczała pełne szczęścia zdjęcia i można było  podziwiać, jak pięknieje i cieszy się ciążą.

Katarzyna Zielińska urodziła drugie dziecko - syna

I poinformowała o tym na Instagramie:
„Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza”. 

Ciąża Katarzyny Zielińskiej

Aktorka czuła się świetnie w ciąży, bo na jednym ze zdjęć napisała, ze bardzo smuci się "pożegnaniem z brzuszkiem", które właśnie nastąpiło. Po raz pierwszy została mamą w styczniu 2015 roku. Nie zdradzała nigdy planów co do tego, czy po raz kolejny będzie starać się o dziecko. Aktorka świetnie odnajduje się w roli mamy - obie z Małgorzatą Sochą uwielbiają spędzać czas na wspólnych spotkaniach z dziećmi.

Małgorzata Socha o podwójnej ciąży

Gratulujemy szczęśliwej mamie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)