Katarzyna Warnke zdradziła płeć dziecka fot. ONS.pl

Katarzyna Warnke podała płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zdecydowali się w końcu ujawnić płeć swojego dziecka. Mają chłopca czy dziewczynkę?
Urszula Wilczkowska / 07.10.2019 11:29
Katarzyna Warnke zdradziła płeć dziecka fot. ONS.pl

Katarzyna Warnke postanowiła zdradzić płeć dziecka. Aktorka urodziła na początku września, a już kilka dni później po raz pierwszy po ciąży pojawiła się na ściance. Para aktorów bardzo oszczędnie dzieli się z fanami informacjami ze swojego prywatnego życia. W rozmowie z Party.pl postanowili jednak zdradzić płeć dziecka!

Katarzyna Warnke ma syna czy córeczkę?

Spekulacje dotyczące płci dziecka aktorów rozpoczęły się tuż po porodzie, kiedy Piotr Stramowski przewrotnie opublikował na swoim Instagramie bardzo prosty rysunek ludzika.

Wśród fanów pary zawrzało – od razu zaczęli im gratulować urodzenia małego chłopca. Jak się jednak okazało, prawda wygląda zupełnie inaczej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Katarzyna Warnke bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie. Pozuje już na ściankach i chodzi na premiery filmów, w których występuje. To właśnie na premierze „Pana T.” na festiwalu filmowym z Gdyni portalowi udało się dowiedzieć, jakiej płci jest maleństwo pary. Warnke i Stramowski zostali rodzicami małej córeczki!

Póki co nie wiadomo, jakie imię zdecydowali się nadać nowo narodzonej dziewczynce. Para nie pokazała też żadnego zdjęcia swojego dziecka, nawet takiego, na którym nie widać jego twarzy, na co decyduje się większość gwiazd. Pozostaje nam tylko czekać, a może kiedyś aktorzy zdecydują się uchylić jeszcze rąbka tajemnicy.

Zobacz też:
Joanna Krupa zdradziła, ile będzie kosztował jej poród. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy
Te gwiazdy nadały swoim dzieciom bardzo nietypowe imiona. Które jest najoryginalniejsze?