Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak farbuje włosy w domu. Efekt? Lepszy niż w salonie fryzjerskim

Katarzyna Skrzynecka nie czekała na otwarcie salonów kosmetycznych i fryzjerskich, postanowiła sama pofarbować sobie włosy.
Karolina Kalinowska / 25.04.2020 16:57
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka w czasie domowej izolacji nie mogła skorzystać z usług fryzjera i udać się na profesjonalne farbowanie włosów. Nie miała jednak zamiaru czekać na otwarcie salonów fryzjerskich i wzięła sprawy w swoje ręce. Zafarbowała włosy w domowym zaciszu. Efekt? Fenomenalny! 

Katarzyna Skrzynecka farbuje włosy w domowym zaciszu

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie 2 zdjęcia zrobione w czasie domowego farbowania włosów. Posty z przymrużeniem oka błyskawicznie zdobyły ogromną ilość polubień. Nic dziwnego, bo czytając opisy ciężko się nie uśmiechnąć. Z pewnością każda z nas robiła tak chociaż raz w życiu :)

Nowe zastosowanie worka na śmieci oraz śniadaniówek do ochrony okularów przy domowym farbowaniu na „beżowy blond”. Taki STAJL na dziś - czytamy w opisie

Na drugim zdjęciu widzimy gwiazdę prezentującą efekt domowej koloryzacji. Trzeba przyznać, że wyszło świetnie. Zupełnie nie widać różnicy między koloryzacją w salonie i domu.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fanki dopytywały, jakiej farby do włosów użyła gwiazda. Skrzynecka udzieliła dość tajemniczej odpowiedzi, ale można wiele z niej wyczytać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

uda łosie 😁😁 (w kwestii tunningu koloru włosów domowym farbowaniem) 👍(farba znanej firmy dobrej jakości kupiona w znanym kosmetycznym sklepie sieciowym 😉 kolor "mrożony perłowy blond" nr 9 - 5 , bo wiele pań pytało 😉 nakładany manualnie jak balsam w rękawiczkach, bez użycia pędzelków itp 😉 spokojnie dało radę👍👍👍 45 minut) 😁😁😁 mąż docenia fryzurę.

Z tych informacji wynika, że chodzi o farbę do włosów „Mroźny Perłowy Blond” 9-5 marki Syoss.

Więcej o gwiazdach w czasie kwarantanny:
Izabela Janachowska odkryła na kwarantannie nowe hobby. Nigdy nie zgadłybyśmy, jakie!
Jak gwiazdy spędzają z dziećmi kwarantannę? Niektóre z tych pociech bardzo wyrosły
Kwarantanna zmusiła gwiazdy do zrezygnowania z usług fryzjerów... Jak teraz wyglądają?