Katarzyna Cichopek fot. ONS

Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, bo była za gruba

Show-biznes bywa bezwzględny. Kasia Cichopek miała okazję, żeby boleśnie się o tym przekonać.
/ 28.09.2018 09:53
Katarzyna Cichopek fot. ONS

Dziś Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Popularność i miejsce w show-biznesie przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. Jednak zanim Kasia Cichopek wspięła się na szczyt, przeszła długą drogę. Początki jej kariery nie były kolorowe.

Za gruba do serialu?

Katarzyna Cichopek już jako dziecko przejawiała talent aktorski. Już małą Kasię ciągnęło do występów scenicznych. Swoje zainteresowania konsekwentnie rozwijała w kolejnych latach. W końcu udało jej się zdobyć pierwszą poważną pracę. Był to plan jednego z polskich seriali. Niestety początkująca aktorka nie zagrzała tam długo miejsca. Powód? Figura, która według producentów, nie odpowiadała ówczesnym standardom. Tamto doświadczenie było bardzo bolesne dla młodej i ambitnej dziewczyny.

Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie. Wtedy uznałam, że show-biznes to nie moja bajka, bo ze swoją naturą wrażliwca po prostu się do tego nie nadaję
- wyznała po latach Katarzyna Cichopek w rozmowie z magazynem „Gala”.

Przykra sytuacja sprawiła, że Cichopek zastanawiała się, czy jej wygląd nie będzie stanowił problemu, by spełnić marzenia o aktorstwie.

Wydawało mi się wtedy, że nie mam urody filmowej, że jestem za niska, że mam kręcone włosy i jestem trochę przy kości…
- mówiła w innym wywiadzie.

Aktorka nie zdradziła, o jaki serial chodziło. Na szczęście, Katarzyna Cichopek nie musiała długo szukać nowej pracy. Bardzo szybko trafiła na plan serialu „M jak miłość”, w którym gra już od 18 lat. Twórcom telenoweli Telewizji Polskiej nie przeszkadzał wygląd Kasi Cichopek. Przeciwnie, dostrzegli w niej potencjał. I mieli rację! Kinga Zduńska to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci popularnego serialu. Widzowie ją kochają!

Stare zdjęcie Kasi Cichopek

Przeczytaj:
Katarzyna Cichopek nie może tego zmienić od 18 lat! Wszystko przez pracę w „M jak miłość”
Katarzynie Cichopek dostało się za niestosowne komentarze i zdjęcia z jej wakacji z Grecji

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/24.05.2019 02:16
Wcale się tym nie przejmuj Kasiu wogule jestem z tobą od początku i nie zmienię decyzji jesteś moją fanką Magda, ty i reszta jesteście cudowni
/28.01.2019 15:45
Hej,,Elka..Twoj zly komentarz na temat Cichopek jest totalnie wredny z Twojej strony..jestes pewnie zasuszona plaska zakompleksiona do zera paskudna baba ktora zazdrosci takim pieknym kobieta wygladu jak np. Cichopek.Akurat duzy biust i bycie w normalnej wadze jest cudne i kobiece.Takie zlosliwe wpisy jak Twoje powinny byc usuwane z komentarzy..poniewaz z daleka smierdza zazdroscia zakompleksionych ludzi.Pozdrawiam Wszystkich zakompleksionych zlosliwych ludzi..zmiencie si
/17.01.2019 17:34
Kasia Cichopek ma wszystko co potrzebuje kobieta .Inne muszą korzystać z silikonów .Posiada w sobie samo piękno,którego zazdroszczą inne .Nie jest wcale gruba ,wręcz przeciwnie bardzo kobieca .
POKAŻ KOMENTARZE (11)