POLECAMY

Wspaniały sukces Polki! Kasia Moś zakwalifikowała się do finału Eurowizji, ale jest jeszcze coś, co was zainteresuje

Miała na sobie kreację polskiej marki. Wiecie, kiedy odbędzie się finał Eurowizji?
Edyta Liebert / rok temu
Wspaniały sukces Polki! Kasia Moś zakwalifikowała się do finału Eurowizji, ale jest jeszcze coś, co was zainteresuje fot. Screen Facebook

Kasia Moś skradła serca jury i widzów występem w półfinale konkursu Eurowizji 2017. Dostała się do finału! Co wyróżniło ją na tle pozostałych kandydatów? Zobacz, co piszą o niej zagraniczne media!

Kasia Moś utworem "Flashlight" sprawiła, że na zgromadzona w Kijowie publiczność zadrżała. - Bądź sobą, bądź szczery, otaczaj się niesamowitymi ludźmi i pozytywną energią - mówiła piosenkarka podczas konferencji prasowej w Kijowie, tuż przed rozpoczęciem plebiscytu. Już wtedy zachwyciła prasę i fotoreporterów - Moś jest posiadaczką wyjątkowej urody i wie, jak subtelnie ją podkreślać: wielu widzom i jej fankom wpadła w oko kreacja z konferencji prasowej, jak również z samego występu. Kasia Moś dwukrotnie postawiła na biel, która symbolizuje czystość, niewinność, dobre intencje. Wyglądała obłędnie!

Kreacja zaprojektowana przez Mario Monezi wywarła ogromną fascynację wśród dziennikarzy. Wokalistce nadali tytuł "Królowej z Polski".

Anna Lewandowska już wróciła do pracy po porodzie?!

Kim jest Kasia Moś?

... A zaśpiewała jeszcze lepiej. Wielu z was pewnie zachodzi w głowę, kim jest Kasia Moś. Wokalistka ma 29 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej. Kształciła się wokalnie od najmłodszych lat, a jej piosenka na Eurowizję "Flashlight" opowiada o wszystkich, którzy są ofiarami prześladowań. Kasia Moś jest także finalistką 3. edycji programu Must Be the Music.

Eurowizja 2017: lista finalistów

Polka wystąpi w pierwszej części sobotniego finału Eurowizji 13 maja 2017 roku. Oprócz Kasi Moś do finału zakwalifikowali się artyści z Mołdawii, Azerbejdżanu, Grecji, Szwecji, Portugalii, Armenii, Australii, Cypru i Belgii. Piosenkarka już jest wygrana: jej występy cieszą się rosnącym powodzeniem, lada dzień wystąpi na koncertach, które odbędą się w Londynie, Madrycie i Amsterdamie.

Gwiazdy kochają biel! Zainspiruj się lookiem polskich celebrytek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)