Kajra o małżeństwie ze Sławomirem: „Kłócimy się bardzo często. Właściwie o bzdury”

Magdalena Kajrowicz, finalistka „Tańca z gwiazdami”, wyjaśniła, jak naprawdę wygląda jej związek z gwiazdorem disco polo.
/ 15.11.2021 16:12

Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Sławomir Zapała pobrali się w 2011 roku. Od tego czasu ich życie zdążyło wywrócić się do góry nogami m.in. dzięki błyskawicznej karierze muzycznej i hitom takim jak „Miłość w Zakopanem”.

Ostatnio jednak to o Kajrze było głośniej za sprawą występu w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Występująca w parze z Rafałem Maserakiem celebrytka zajęła drugie miejsce, choć od początku była jedną z faworytek programu.

Po przegranym finale to właśnie Sławomir wziął na siebie pocieszanie żony. Idealny mąż?

Kajra o małżeństwie ze Sławomirem

Zapytana za kulisami programu o szczegóły swojego małżeństwa, Kajra wyjaśniła, że z pewnością daleko im do ideału.

– Nasze małżeństwo absolutnie nie jest idealne. Kłócimy się bardzo często i właściwie o drobiazgi i o bzdury. Myślę, że warto czasem po prostu odpuścić, pewnych rzeczy nie słyszeć, nie widzieć. Jak coś się psuje to rozmawiać i naprawiać do tego momentu, aż się nie naprawi – wyznała gwiazda.

Kajra podkreśliła jednak, że to ona jest stroną dominującą w związku, a jej maksymą jest walka o związek do upadłego. Gwiazda uważa, że obietnica dana drugiej osobie w związku ma ogromne znaczenie, a z relacji nie wolno przedwcześnie rezygnować. Konflikty powinny być rozwiązywane, a wszelkie problemy jasno sygnalizowane.

Zgadzacie się z nią?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”