Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Justyna Żyła dostała od prawników zakaz wypowiadania się o mężu Piotrze Żyle

To koniec medialnej aktywności Justyny Żyły? Żona skoczka narciarskiego otrzymała zakaz publicznego wypowiadania się na temat męża.
/ 04.07.2018 15:00
Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Rozstanie Justyny i Piotra Żyłów nie przestaje budzić gorących emocji. Głównie za sprawą licznych wypowiedzi żony skoczka narciarskiego. Wiele wskazuje na to, że Justyna Żyła będzie musiała ograniczyć swoją aktywność w mediach. Kobieta dostała oficjalne pismo w tej sprawie.

Justyna Żyła dostała zakaz mówienia o mężu

Nieco ponad tydzień temu portale plotkarskie obiegło zdjęcie, na którym widać, jak Piotr Żyła pakuje swoje sportowe trofea, by zabrać je ze wspólnego domu. Zdjęcie pojawiło się w sieci za sprawą żony skoczka, która relacjonowała sytuację na Instagramie. Zajście prawdopodobnie zdenerwowało Piotra Żyłę. Kilka dni po nim okazało się, że Justyna Żyła dostała od prawników pismo z zakazem wypowiadania się na temat męża.

Nie powinnam wypowiadać się w mediach na temat męża, ponieważ od jego prawników dostałam pismo, w którym on mi tego zabrania
- powiedziała na łamach Twojego Imperium.

Łączy ich wiele! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to para idealna?

Do tej pory Justyna Żyła nie szczędziła mediom szczegółów na temat rozstania z mężem. To właśnie żona skoczka jako pierwsza poinformowała o kryzysie małżeńskim, pisząc na Instagramie, że Piotr Żyła ma kochankę. Według jej relacji, mąż porzucił ją i dzieci. Żona sportowca wystąpiła również w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”, która ukazała się pod wymownym tytułem „Góralu, czy Ci nie żal?”. Ponadto pojawiła się telewizji śniadaniowej oraz udzieliła dziesiątek innych wywiadów. Najwyraźniej Piotr Żyła uznał, że ma dość i postanowił ograniczyć wypowiedzi swojej żony w mediach.

Przeczytaj:
To już przesada? Meghan Markle wytknięto kolejną wpadkę. Zdziwicie się, jaką!
„Zdjęcie jak z burdelu”. Kłótnia na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda za dużo pokazała?