POLECAMY

Jak ona się rusza! Julia Wieniawa wraca do tańca. Powinna wziąć udział w tanecznym show?

Aktorka opublikowała film ze swojej sali treningowej, jak tańczy dancehall. Ma talent! Czy szykuje się do jakiegoś programu telewizyjnego?
/ 3 miesiące temu
Jak ona się rusza! Julia Wieniawa wraca do tańca. Powinna wziąć udział w tanecznym show? fot. ONS.pl

Julia Wieniawa szaleje. Gra w serialach, ma rolę w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”, śpiewa, niedługo będzie można ją zobaczyć w reality show „The Story of My Life”, a teraz okazuje się, że też zjawiskowo tańczy. A, no i do tego ma fajnego chłopaka.

Kryzys, strach i łzy. Co się będzie działo w „Iron Majdan”? Obejrzyj nasz wywiad!

To jest zdecydowanie jej czas. Julię Wieniawę można zobaczyć wszędzie – w programach i serialach telewizyjnych, na czerwonych dywanach, niedługo na dużym ekranie. 19-letnia aktorka udowodniła właśnie, że na liście jej talentów jest też taniec. Wrzuciła na swój Instagram film z sali treningowej. Widać na nim jak ćwiczy ze swoim nauczycielem układ choreograficzny.

Powracam po bardzo długiej przerwie od mojej pasji 💃🏽 Ta energia to coś, czego już od dawna mi brakowało!
– napisała pod filmikiem.

Internauci są pod wrażeniem jej ruchów. Posypały się komentarze: „Julia, ile Ty masz jeszcze tych talentów?”, „Jeśli to twój trener to umiesz lepiej od niego tańczyć 😂”, „Ja tam widzę lekką choreo Beyonce”. Niektórzy sugerują, że powinna coś zrobić ze swoim tanecznym talentem: „Teraz tylko czekać aż wystąpisz w tańcu z gwiazdami”, „Ale kocie ruchy🐱”.
Zobaczcie, czym zachwycają się fani młodej aktorki.

Julia Wieniawa ostatnio dostała też propozycję udziału w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”, ale odmówiła. „Czuję się jeszcze za mało obyta scenicznie, żeby czuć się pewnie w takim programie. Trzeba mieć w nim dużą pewność siebie oraz dobry warsztat. Ja dopiero się wszystkiego uczę. Może za parę lat wezmę udział w tym programie” – tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.

Natomiast niebawem widzowie będą mogli ją oglądać w w reality show „The Story of My Life - Historia naszego życia”, w którym wystąpi ze swoim chłopakiem Antkiem Królikowskim.

Więcej o gwiazdach:

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę! Zobacz, jak teraz wygląda„Nowe oblicze Greya” zza kulis! Jamie Dornan zdradził, jak wyglądało kręcenie scen seksu i co go łączy z Dakotą Johnson

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 miesiące temu
dobrze że w kinowych filmach zaczyna grac bo to zdolna dziewczyna, choc budzi skrajne emocje
/3 miesiące temu
piękna i zdolna <3 ciekawe jak wyszedł jej duet z Lindą u vegi
/3 miesiące temu
kto to jest , co to jest za to trzeba płacić po co, po co nam to ona nie ma co robić