Julia Wieniawa rezygnuje z nauki. Od studiów woli show-biz?

Julia Wieniawa fot. ONS.pl
Jej kariera nabrała tempa w ostatnich miesiącach. Czyżby dziewczyna Antka Królikowskiego bała się teraz zniknąć z wizji?
/ 16.04.2018 10:58
Julia Wieniawa fot. ONS.pl

Julia Wieniawa po maturze chciała zdawać na studia aktorskie w państwowej akademii teatralnej. Jednak rzeczywistość zweryfikowała jak marzenia. Dziewczyna Antka Królikowskiego ma teraz dużo rzeczy na głowie związanych ze swoją karierą i nie wyobraża sobie zniknąć wizji. A studia aktorskie to nie jest coś, co można zaliczyć „po godzinach”.

Jak ona się rusza! Julia Wieniawa wraca do tańca. Powinna wziąć udział w tanecznym show?

O Julii Wieniawie zaczęto mówić, gdy pojawiła się w serialu TVP2 „Rodzinka.pl”. Od tego momentu w jej karierze zaczęło się sporo dziać. Julia wystąpiła w najnowszym filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”.

Nagrała też dwa single, a już na początku marca na antenie telewizji Polsat pojawi się ze swoim chłopakiem Antkiem w show „The Story of my Life. Historia naszego życia”. Do tego jeszcze poświęca się swojemu hobby, jakim jest taniec. Gdzie w tym wszystkim czas na solidną naukę aktorstwa?

„Julia bardzo chciała studiować, ale wiąże się to w wieloma wyrzeczeniami. Żeby móc uczęszczać do szkoły, musiałaby zrezygnować z telewizji przynajmniej na rok. To najgorszy moment na przerwanie kariery. Boi się, że jeśli zniknie, wszyscy o niej zapomną” – donosi informator w tygodniku „Gwiazdy”. Podobno Julia chce wykorzystać teraz swoją popularność i wypracować pozycję w show-biznesie.

Ciekawe, czy wróci do pomysłu pójścia na studia aktorskie…

Więcej newsów o gwiazdach:

Edyta Pazura zdradziła, ile przytyła w ciąży. „Idę po rekord” – skomentowała swoją wagęMałgorzata Rozenek pozwoliła sobie na skomentowanie związku swojego byłego męża z młodszą o 22 lata Roksaną

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA