Johnny Depp po raz trzeci próbuje sprzedać swoją posiadłość we Francji. Co odstrasza kupców?

Johnny Depp fot. ONS, all_imageB
Aktor wystawił na sprzedaż swoją „wioskę” w Prowansji.
/ 21.06.2021 11:18
Johnny Depp fot. ONS, all_imageB

Niektóre gwiazdy, które chcą sprzedać swoje mieszkania lub wille, ustalają tak horrendalnie wysokie ceny, że często mają problem ze znalezieniem kupca. Tak jest chociażby z willą Joanny Przetakiewicz w Konstancinie-Jeziornej lub apartamentem Kuby Wojewódzkiego.

Posiadłość Johnny'ego Deppa na sprzedaż

Swoją posiadłość w Prowansji we Francji sprzedaje również Johnny Depp. Aktor rozpoczął procedurę sprzedaży wioski już po raz trzeci. Własność gwiazdora stanowi 15 hektarów ziemi oraz zabytkowa, XIX-wieczna wioska. 

Deppowi nie udało się sfinalizować transakcji w 2015 i 2016 roku. Wciąż brakuje chętnego na francuską wieś za 33 miliony euro, czyli niemal 150 milionów złotych. Za pierwszym razem chciał za posiadłość 23 mln euro, ale za drugim już 50 milionów.

Jak podaje „Rzeczpospolita”, posiadłość aktora znajduje się niedaleko miejscowości Plan-de-la-Tour w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Var. To mniej więcej 30 km od Saint Tropez.

Johnny Depp kupił wioskę w 2001 roku, będąc mężem Vanessy Paradis. Cała ich rodzina mieszkała tam przez 14 lat. Po głośnym rozwodzie aktor postanowił sprzedać posiadłość i się wyprowadzić. 

W miejscowości znajdziemy główny dom w stylu prowansalskim, kilka domów dla gości, kaplicę, bar z restauracją, warsztaty, garaż oraz dom dla pracowników. Ogród ma dwa baseny, warzywnik, winnicę, ogród oliwny oraz 300-letnie dęby, a także skate park i siłownię. 

Główna willa znajduje się na powierzchni około 400 metrów kwadratowych. Ma 5 sypialni, a także pracownię malarską, profesjonalną kuchnię, jadalnię piwnicę win oraz zadaszony taras nad basem. 

Czytaj także:
Jak w Los Angeles mieszka Joanna Krupa? Jej posiadłość robi ogromne wrażenie
Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Pięknego balkonu każdy może jej pozazdrościć
Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie. Meble z duszą, tapeta Versace i... drzewko oliwne w salonie?

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA