Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem - oświadczenie aktorki

Joanna Liszowska rozwiodła się? fot. ONS.pl
Media od tygodni rozpisywały się o planowanym rozwodzie pary. Gwiazda zabrała głos w tej sprawie. Jaka jest prawda?
Marta Kosakowska / 27.05.2019 13:04
Joanna Liszowska rozwiodła się? fot. ONS.pl

W ostatnich tygodniach tabloidy informowały, że Joanna Liszowska i jej mąż, szwedzki biznesmen, Ola Serneke planują rozwód. Według doniesień prasy kolorowej, para miała zakończyć małżeństwo do końca roku. Aktorka skomentowała doniesienia mediów.

Rozwód Joanny Liszowskiej i Oli Serneke: przyczyna, data, szczegóły

Joanna Liszowska rozwiodła się. Aktorka wydała specjalnego oświadczenie, w którym poinformowała, że do rozwodu doszło już roku temu. Z komunikatu na Instagramie dowiadujemy się, że sprawa rozwodowa odbyła się w Szwecji.

Para rozstała się w zgodzie i postanowiła dzielić się opieką nad córkami. Do tej pory wszelkie informacje na ten temat utrzymywane były w tajemnicy, co stanowiło pole dla domysłów, spekulacji i plotek. Gwiazda ucięła wszelkie domysły.

- Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments.Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy
- napisała aktorka.

Ślub i małżeństwo Joanny Liszowskiej Oli Serneke

Joanna Liszowska poznała szwedzkiego milionera z branży budowlanej w 2008 roku. Po zaledwie 2 latach zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub pary odbył się 24 lipca 2010 roku katedrze św. Marcin i Mikołaja w Bydgoszczy. Owocem małżeństwa są 2 córki: 8-letnia Emma i 6-letnia Stella. Małżeństwo trwało 8 lat.

Przeczytaj:
Gwiazdy, które rozwiodły się więcej niż raz
Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się
 

Redakcja poleca

REKLAMA