Joanna Liszowska bez makijażu - jak wygląda? [Zdjęcie]

Joanna Liszowska bez makijażu - jak wygląda? fot. ONS.pl
Joanna Liszowska zaprezentowała się bez makijażu. Co na to internauci?
Marta Kosakowska / 05.04.2019 11:00
Joanna Liszowska bez makijażu - jak wygląda? fot. ONS.pl

Joanna Liszowska zaskoczyła internautów. Na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie bez makijażu. Aktorka wzbudziła niemałe poruszenie w sieci. Jak prezentuje się w wersji naturalnej? Wielbiciele nie kryją zachwytu!

Zdjęcie Joanny Liszowskiej bez makijażu

Joanna Liszowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda bardzo dba o swój wizerunek. Na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się perfekcyjnie wystylizowana. Stawia nie tylko o efektowne kreacje, ale również profesjonalny makijaż i fryzurę. Efekt? Za każdy razem oczy wszystkich zgromadzonych są skierowane właśnie na nią.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy na co dzień wyglądają zupełnie zwyczajnie. Zamiast wieczorowych sukien, noszą dżinsy i t-shirty, włosy związują w luźny kok oraz rezygnują z makijażu. Joanna Liszowska zdecydowała się na odważny krok. Pokazała internautom, jak wygląda bez make-upu.

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu gwiazdy przedstawia ją w czasie podróży pociągiem. Aktorka wygląda bardzo naturalnie. Na jej twarzy nie ma grama makijażu.

Piękna, zadbana cera, lśniące oczy, naturalnie pełne usta - Joanna Liszowska bez makijażu zachwyca. Nic dziwnego, że pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Większość z nich jest wyraźnie pod wrażeniem naturalnego zdjęcia aktorki.

- Ale cudownie wyglądasz!
- Naturalna, a jednocześnie piękna kobieta!
- Ślicznie wyglądasz bez makijażu, całkiem inna dziewczyna
- piszą fani.

Piękna kobieta - w makijażu i bez niego! :)

Przeczytaj:
Jak wygląda Doda bez makijażu?
Anna Mucha bez makijażu - jak wygląda?

Redakcja poleca

REKLAMA