Termin porodu Joanny Krupy fot. ONS.pl

Joanna Krupa zdradziła termin porodu pierwszego dziecka

Joanna Krupa już za kilka miesięcy powita na świecie pierwsze dziecko. W którym jest miesiącu ciąży?
Marta Kosakowska / 05.07.2019 15:46
Termin porodu Joanny Krupy fot. ONS.pl

Joanna Krupa jest w pierwszej ciąży. 40-letnia modelka chętnie prezentuje w sieci ciążowe krągłości. Przy okazji najnowszego zdjęcia, gwiazda poinformowała, na jakim jest etapie ciąży.

Termin porodu Joanny Krupy

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że marzy o macierzyństwie. Już wkrótce to marzenie uda się spełnić. Polska modelka zdradziła, że jest obecnie w 20. tygodniu, czyli w 5. miesiącu ciąży.

Dzięki tej informacji, można oszacować, kiedy Joanna Krupa urodzi. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że będzie to koniec października lub początek listopada.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who needs maternity clothes @aggi_pl #20weeks🤰🏼

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

W jednym z komentarzy przyszła mama przyznała, że dobrze znosi ciążę. Pierwsze tygodnie były trudniejsze, lecz obecnie modelka czuje się świetnie. Płeć dziecka nie jest znana. Internauci zastanawiają się, czy Joanna Krupa ujawni tę informację przed narodzinami dziecka, czy dowiemy się dopiero po porodzie.

Ojcem maleństwa, które wkrótce przyjdzie na świat, jest drugi mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes. Para pobrała się w 2018 roku. Ślub cywilny odbył się w Stanach Zjednoczonych, a kościelny w Polsce w w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu. 

Przeczytaj:
Ślub Joanny Krupy z Douglasem Nunesem - zdjęcia i filmik
Jak wygląda Joanna Krupa bez makijażu?