Joanna Koroniewska wróci do "M jak Miłość"

Co w końcu z postacią Małgosi Mostowiak?
/ 24.05.2017 14:02

Joanna Koroniewska była przez lata wiązana z rolą Małgosi w "M jak Miłość". Z serialu odeszła kilka lat temu, jednak pogrzeb serialowego Lucjana Mostowiaka spowodował, że temat jej powrotu wrócił jak bumerang.

Do kiedy będziemy oglądać Lucjana Mostowiaka na ekranie?

Joanna Koroniewska miała dość roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", choć widzowie ją uwielbiali. Była serialową "Myszką" seniora rodu, Lucjana Mostowiaka. Aktorka zrezygnowała z grania w serialu, w pogoni za karierą - zostawiła męża, Tomka, oraz synka Wojtusia. Momentami pojawiała się w serialu, a fani podpowiadają, że zwłaszcza teraz, gdy postać Lucjana Mostowiaka zniknie z ekranu, mogłaby pojawić się w serialu. W 2014 roku jej głosu w rozmowach telefonicznych użyczyła Barbara Kurdej-Szatan, która jednak nie była pokazywana na ekranie, a następnie zaczęła grać inną postać. Jednak Joanna Koroniewska cały czas dementowała plotki.

Marlena i Patryk to modelowy przykład małżeństwa z rozsądku. Czy warto brać ślub bez miłości?

Wiadomo, że pod koniec tego sezonu "M jak miłość", Tomek zostanie brutalnie zaatakowany i zapadnie w śpiączkę. Pojawiają się domysły, że z tego powodu wróci do serialu Joanna Koroniewska. Tomek (Andrzej Młynarczyk), były mąż Małgosi (Joanna Koroniewska), przebywa w szpitalu i odwiedza go syn Małgosi - Wojtuś. Chłopiec ma wyznać, że przed szpitalem widział swoją prawdziwą mamę. Wiemy także, że scenarzyści zaplanowali, że w głowach bohaterach namiesza list, pozostawiony przez Tomka.

 

#wspominamy #WitoldPyrkosz #MjakMilosc

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

- Nie chciał, żeby jego rodzina, najbliżsi za wszelką cenę utrzymywali go przy życiu... Nie chce być dla nikogo ciężarem.(...) W świetle prawa to nie jest testament, tylko prośba... A Tomek jest nie tylko moim klientem, ale przede wszystkim przyjacielem, członkiem rodziny... Andrzej będzie się wahał, ale w końcu przekaże list Asi. A Chodakowska, czytając słowa męża, kompletnie się załamie.

Czy Koroniewska wróci? Raczej bardziej prawdopodobne jest to, że zastąpi ją inna aktorka. Przypominamy wam w galerii, jak zmieniała się Joanna Koroniewska w "M jak miłość".

Joanna Krupa pierwszy raz o rozwodzie... "To Romek go chce, nie ja. Nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu"