Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska w ciąży

Aktorka ma 36 lat i obawia się, że dosięgnie ją choroba jej mamy...
Edyta Liebert / 26.01.2015 15:57
Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Wszyscy byli zdumieni, gdy pojawiły się informacje o ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.
Jednakże do każdej decyzji po prostu trzeba dojrzeć i poczekać na odpowiedni moment. Ten okazał się optymalny dla pary!

Joanna i Maciej mają już 6-letnią córkę Janinkę. Oboje zbliżają się do 40-tki i nie ukrywajmy - liczą się z tym, że lat im nie będzie ubywać.
Znajoma aktorki wyznała, że para zdawała sobie sprawę z tego, że o wiele łatwiej jest wychować dzieci w momencie, gdy związek jest zalegalizowany.
Dlatego też decyzja o ślubie jest naturalnie powiązana z decyzją o drugim dziecku.

ONS.pl
Podobno Joanna Koroniewska pragnęła mieć obrączkę na palcu, zanim wraz z Maciejem Dowborem zdecydują się na posiadanie drugiego potomka.
Co więcej, aktorka zawiesiła karierę w serialu "M jak miłość", nie występuje również w produkcjach filmowych i woli poświęcić się rodzinie i akcjom wspierającym profilaktykę badania piersi.
ONS.pl
Joannę Koroniewską los potraktował niezwykle okrutnie, bowiem aktorka straciła mamę w bardzo młodym wieku.
Wtedy, gdy zostałam matką zmienił się mój sposób postrzegania świata. Kiedyś byłam hedonistką. Teraz już wiem, że mam dla kogo żyć i muszę być odpowiedzialna, i dbać o swoje zdrowie. Chcę wiedzieć, że zrobiłam wszystko, aby uchronić swoje dziecko przed tragedią, która mnie spotkała kilkanaście lat temu. Straciłam mamę, więc profilaktyka jest dla mnie bardzo ważna.
Aktorka poważnie i dojrzale mówi o swojej roli jako matki, zwłaszcza że jej doświadczenia nie pozwalają na skupianie się jedynie na obecnej chwili - wszystko woli zaplanować ze skupieniem i rozwagą.
Czy plotki o ciąży się sprawdzą? Oby tak było!

To cię zaciekawi: