Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska bez makijażu - jak wygląda

Zdjęcie, które dodała, kochamy nie tylko za naturalny look. Aktorka pokazała na nim też swoje córeczki.
Urszula Wilczkowska / 23.08.2019 10:13
Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska pokazała, jak wygląda bez makijażu. Chociaż nie jest to pierwsze zdjęcie aktorki w naturalnym wydaniu, my nadal nie możemy wyjść z podziwu!

Zdjęcie z córeczkami to nie jedyne, co urzekło nas w instagramowym poście aktorki. Okrasiła je zabawnym, ale też nieco uszczypliwym dla swojego męża wpisem.

Joanna Koroniewska bez makijażu

Tak pięknej i zdrowej skóry aktorce z pewnością zazdrości niejedna dwudziestolatka. Trzeba przyznać, że Joanna Koroniewska bez makijażu prezentuje się przepięknie! Bycie mamą zdecydowanie jej służy.

Joanna Koroniewska zachwyciła nas już niedawno swoją letnią sukienką połączoną z botkami. Jednak w takiej naturalnej wersji wygląda chyba jeszcze piękniej. Tak uśmiechać się może tylko naprawdę szczęśliwa kobieta!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No dobra . Miałam znowu być złośliwa. Że kupił wczoraj dwie paczki pieluch, zrobił z tego newsa na instagramie, po czym znów na cały dzień wyemigrował. Na zawody rzecz jasna. Wcześniej kolejny raz wściekły, że na diecie, wciąż tylko wyniki konkurentów sprawdzał. Bo przecież przed nim znowu NAJWAŻNIEJSZY start po najważniejszym z tamtego tygodnia rzecz jasna. 🤦‍♀️🤷‍♀️ Słyszałam też niemal co chwilę, że pogoda znowu za ładna i że startuje wielu naprawdę dobrych chłopaków i że tym razem naprawdę lekko nie będzie ... Naprawdę to ja już normalnie zaczynam podejrzewać, że u niego to jakaś fałszywa skromność. Bo właśnie smsa dostaję- „jeszcze nie wracam- czekam na kontrolę antydopingową. Mam brąz.” I cisza ... No i co ja mu mądrego mogę teraz odpisać?!? Że tęsknimy i jesteśmy z niego bardzo dumne ??!! Mimo, że często się wkurzam, że go nie ma?!? No dobra . Gratulujemy Mistrzostw Polski i już laurki rysujemy! A Wszystkim mającym choć jednego zawodnika - nie zawodnika w rodzinie życzymy dużo cierpliwości i wyrozumiałości !!!! Sobie przy okazji też. Bo pasji nie można nikomu zabrać. Czasami trudno się ją w codziennym życiu wspiera, ale końcem końców warto. Zawsze warto. #dowboroweMEDALOWE #dowboroweZNOWUlove #dowborybehappy #theDOWBORS #triathlonoweLOVE #🥉 #🏊🏻‍♂️🚴🏻‍♂️🏃🏻‍♂️

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Aktorka bardzo często wstawia na swój Instagram zdjęcia z mężem i córkami - 10-letnią Janiną oraz roczą Heleną. Zdarza się, że okrasza je uszczypliwymi, ale przezabawnymi opisami, które uwielbiają jej fani. Nie inaczej było w tym przypadku!

No dobra. Miałam znowu być złośliwa. Że kupił wczoraj dwie paczki pieluch, zrobił z tego newsa na instagramie, po czym znów na cały dzień wyemigrował
- pisze aktorka.

Jak się okazuje, cały ten opis był tak naprawdę pretekstem, by... pogratulować mężowi, Maciejowi Dowborowi. Zachęca w nim też do wspierania pasji swoich bliskich - niezależnie od tego, czy ciężko to pogodzić z codziennym życiem.

Zobacz też:
Znamy imię córeczki Agnieszki Kaczorowskiej. Jest prześliczne!
Na co Anna Lewandowska najczęściej wydaje pieniądze? Odpowiedź jest zaskakująca