Gwiazdy Dirty Dancing po 30 latach

Zobacz galerię!
Edyta Liebert / 25.08.2017 15:01

Taśmy miały spłonąć, w głównych rolach mieli grać Sarah Jessica Parker i Val Kilmer, muzyka stała się bardziej popularna od drugiej części, a krytycy nie pozostawili suchej nitki na samej produkcji. „Dirty Dancing” liczy sobie już 30 lat. Jak zmienili się aktorzy?

Wokół produkcji narosło mnóstwo legend i wciąż budzi ona emocje. W maju 2007 roku w sondażu przeprowadzonym na zlecenie brytyjskiej stacji Sky Movies film zajął pierwsze miejsce w plebiscycie „Najchętniej oglądanych filmów kobiecych”. W Polsce wielu funkcjonuje pod tytułem „Wirujący seks”, i tym samym stoi na podium najgorzej przetłumaczonych tytułów filmowych. Produkcja nie osiągnąłby sukcesu, gdyby nie doskonała obsada. Sam jej dobór wiązał się z licznymi wpadkami i zbiegami okoliczności, o czym pisałam w tekście o błędach, wpadkach i ciekawostkach związanych z filmem.

 

Baby and Johnny forever. #DirtyDancing30th

Post udostępniony przez Dirty Dancing Movie (@dirtydancingmovie)

A jak zmienili się aktorzy? Niestety odtwórca głównej roli, Patrick Swayze, zmarł przedwcześnie na raka trzustki w 2009 roku. W galerii znajdziecie jego zdjęcie porównawcze na kilka lat przed śmiercią z uwagi na stan, w jakim się znajdował pod koniec swojego życia... Z kolei Jennifer Grey czy Cynthia Rhodes wyglądają pięknie. Jak wygląda ich życie teraz? Jak zmieniły się gwiazdy „Dirty Dancing” po latach?

Posłuchaj najsłynniejszych piosenek, które otrzymały Oscara

Redakcja poleca

REKLAMA