POLECAMY

Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli?! Co na to dziennikarka?

Nie milką echa głośnego rozstania medialnej pary. Czyżby szykował się happy end?
/ 4 miesiące temu
Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli?! Co na to dziennikarka? fot. ONS

Beata Tadla i Jarosław Kret wrócą do siebie? Jeśli wierzyć doniesieniom „Super Expressu”, prezenter pogody żałuje rozstania z dziennikarką. Tabloid opublikował wypowiedź znajomego pary. Wynika z niej, że Jarosław Kret chciałby wrócić do Beaty Tadli.

Tabloid dotarł do jednego ze współpracowników Beaty Tadli i Jarosława Kreta z NOWA TV. Ponoć pogodynek zwierza się swoim kolegom, tęskni za byłą partnerką i stara się o jej powrót.

 Jarek powtarza kolegom z NOWEJ TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać zaufanie Beaty. Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić
- podaje „Super Express”.

Beata Tadla wygrała „Taniec z Gwiazdami”!

Beata Tadla wróci do Jarosława Kreta?

Co na to dziennikarka? Mimo rzekomych starań prezentera pogody, wiele wskazuje na to, że Beata Tadla nie chce wrócić do byłego partnera. Nie urwała z nim kontaktu, lecz ograniczyła do go minimum. Byli partnerzy rozmawiają ponoć jedynie na temat mieszkania. A szanse na happy end są niemal równe zeru.

Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz. odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwerężył jej zaufanie
- czytamy na łamach se.pl.

Ile w tym wszystkim prawdy? Beata Tadla w piątek wygrała finał „Tańca z Gwiazdami.” W żaden sposób nie skomentowała swojego życia prywatnego. W sprawie chęci rzekomego odbudowania związku nie wypowiedział się również Jarosław Kret. Para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach przed startem tanecznego show Polsatu. Prezenter pogody odpadł z programu w pierwszym odcinku. Dziennikarka doszła do finału, wygrywając show w wielkim stylu.

Przeczytaj:
Najlepsze momenty Dancing with the stars - Tańca z Gwiazdami!
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami! Poznaj najważniejsze fakty o royal wedding

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)