Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk fot. ONS

Jarosław Bieniuk pokazał najnowsze zdjęcie z córką Oliwią i synem Janem

Nowe zdjęcie Jarosława Bieniuka wzbudza ogromne emocje! A wszystko za sprawą małego Jasia!
/ 15.10.2018 11:04
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk fot. ONS

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosławia Bieniuka rosną jak na drożdżach! A wraz z wiekiem stają się coraz bardziej podobne do... swojej mamy. Na instagramowym profilu byłego piłkarza pojawiło się najnowsze zdjęcie i ruszyła lawina porównań!

Nowe zdjęcie Bieniuka z dziećmi

Nieżyjąca aktorka zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej najcenniejszą wartością, a rola mamy - najważniejszą rola w jej życiu. Ze związku z Jarosławem Bieniukiem narodziło się troje dzieci: córka Oliwia oraz dwóch synów Szymon i Jan.

Media najczęściej piszą o Oliwii, która lada dzień kończy 16 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma już na swoim koncie debiut jako modelka. Wiele osób wróży jej wielką karierę, dopatrując się w nastolatce urody i talentu na miarę mamy. Na najnowszym zdjęciu uwagę przykuł za młodszy brat Oliwki. Powód? Wielu komentujących uważa, że to 7-letni Jaś jest najbardziej podobny do Anny Przybylskiej.

- Młody, cała mamusia!
- Widzę przed sobą Anię jak żywą!
- Synuś cała Ania!
- Najmłodszy to cała Ania
- czytamy w komentarzach.

 

„Zawsze chciałem mieć takie coś ...” 🎶

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Rzeczywiście podobny?

Od śmierci Anny Przybylskiej minęły 4 lata. Odejście aktorki było wielkim ciosem nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla bliskich. Jarosław Bieniuk nigdy nie ukrywał, że trudno mu było się pogodzić ze stratą ukochanej kobiety. Na szczęście nie został sam, ma pod opieką troje wspaniałych dzieci, które dają mu dużo radości!

Przeczytaj:
Oliwia Bieniuk celowo dodała sobie lat na Instagramie!?
Córka Anny Przybylskiej wybrała kontrowersyjny zawód. Czy Jarosław Bieniuk się na to zgodzi?