POLECAMY

Janet Jackson schudła po ciąży 30 kilogramów w 9 miesięcy! Jak? Oto 4 triki gwiazdy

Urodziła synka 9 miesięcy temu. Nigdy nie była tak szczupła!
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu

Na początku tego roku 50-letnia Janet Jackson urodziła swoje pierwsze dziecko - synka, Eissa, który teraz jest całym jej życiem. Kilka miesięcy po porodzie artystka podjęła decyzję o rozwodzie biznesmenem Wissamem Al Many. Teraz zaskoczyła wszystkich wyglądem!

Jak schudła Janet Jackson?

Utrata kilogramów po ciąży to temat powracający jak bumerang w myślach każdej młodej mamy. Łatwo jest zaniedbać swoją kondycję, stracić kontrolę nad tym co się je, zapomnieć o sobie. Rozwód i narodziny synka zmotywowały Janet do pracy nad swoim ciałem - artystka schudła 30 kilogramów i jest szczupła jak nigdy dotąd.

 

Thank you all for sharing this special moment with me. #janfam Are you guys ready for the next chapter?

Post udostępniony przez Janet Jackson (@janetjackson)

Jesteście ciekawe, jak uzyskała fenomenalną figurę? Przeczytajcie o czterech trikach, które zdradziła jej trenerka!

50-letnia Janet Jackson została mamą. Po raz pierwszy? Są wątpliwości... Ale wybrała piękne imię dla synka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 miesięcy temu
Kobiety... dajcie o to żeby nie roztyć się w ciąży. To też czas na dietę. Nie odchudzającą oczywiście ale zdrową dla was i dla dziecka
/8 miesięcy temu
Weźmy pod uwagę, że gwiazdy zazwyczaj dysponują sztabem ludzi od dietetyków, kucharzy na prywatnych trenerach kończąc. Także nic dziwnego, że tak szybko jej poszło. Ja po ciąży odchudzałam się ponad pół roku i myślę że gdyby nie IQgreen i zawarty w nim chrom, który usprawnił mój metabolizm to było by jeszcze gorzej.
/8 miesięcy temu
A może stosowała tak naprawdę ten hit:) zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie