POLECAMY

„Na dobre i na złe” kończy dziś 18 lat! Zobacz, jak zmienili się odtwórcy głównych ról

Co za przemiany!
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu

Pierwszy odcinek „Na dobre i na złe” pojawił się w telewizji 7 listopada 1999 roku. To już 18 lat! Początkowo akcja serialu koncentrowała się na postaciach trojga lekarzy, ale potem doszło wiele wziętych aktorów. Jak teraz wyglądają odtwórcy ról? 

„Na dobre i na” złe kończy 18 lat

To był pierwszy polski serial o tematyce medycznej, który skradł serca Polaków. Każdej niedzieli wielu nuciło przed telewizorami piosenkę w wykonaniu Anny Jurksztowicz o tym samym tytule, czekając na rozwój losów Zosi i Kuby oraz Brunona. Od samego początku serial zyskał na popularności dzięki świetnej obsadzie. Czy ktoś pamięta, jak wyglądała Małgorzata Foremniak 18 lat temu? Kiedy Krzysztof Pieczyński zniknął z serialu?

Jak wygląda teraz Nel z „W Pustyni i w Puszczy”?

Wszyscy oglądaliśmy „Na dobre i na złe” i myśleliśmy, że szpital w Leśnej Górze istnieje

Wraz z rozwojem wątków, do obsady dołączali kolejni aktorzy. Niemal każdy z nich osiągnął niemałe sukcesy w polskiej kinematografii (Agnieszka Dygant) czy serialach (Kasia Bujakiewicz, Bartosz Opania, Jola Fraszyńska).  Z biegiem lat do obsady dołączali kolejni aktorzy, wkrótce na pierwszy plan wysunęła się trójka młodych lekarzy.

 

Mariolka na piątek 😆😉😍 Pamiętacie? #wspominamy #18lat #nadobreinazle #nazawsze @agnieszka_dygant_official ❤❤❤

Post udostępniony przez Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official)

Aż trudno uwierzyć, że minęło już 18 lat od emisji pierwszego odcinka serialu. Jak zmieniły się gwiazdy? Pamiętacie Tomka Obuchowicza czy Sarę Muldner? Zerknijcie do galerii!

Zaczynali jako dzieci i wróżono im karierę. Pamiętacie polskie dziecięce gwiazdy? Co się z nimi stało?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Powinni zakończyć ten serial, bo wymyślają już straszne głupoty