Jak wyglądała księżna Kate tuż po porodzie? [Pierwsze ZDJĘCIA po narodzinach]

Księżna Cambrigde została mamą po raz trzeci. I po raz trzeci - świat zachwycił się jej wyglądem tuż po porodzie. Po ostatnim porodzie księżna Kate zaskoczyła szczególnie. Dlaczego?
Marta Kosakowska / 24.04.2018 08:42

Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama jest już na świecie. Drugi syn książęcej pary z Cambrigde przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku w klinice Lindo w londyńskim szpitalu św. Marii. O narodzinach nowego potomka brytyjskiej rodziny królewskiej pierwsza dowiedziała się królowa Elżbieta II. Następnie radosna nowina dotarła do rodzin księżnej Kate i księcia Williama, a później - do całego świata. Zgodnie z protokołem, mały książę został zaprezentowany poddanym na schodach londyńskiego szpitala.

Jak wyglądała księżna Kate po trzecim porodzie?

Drugi syn księżnej Kate i księcia Williama urodził się dokładnie minutę po godzinie 11:00 (12:00 czasu polskiego). Pod szpitalem zgromadził się tłum dziennikarzy i gapiów, którzy czekali na pierwsze wyjście książęcej pary z nowo narodzonym dzieckiem. Świeżo upieczeni rodzice nie dali na siebie długo czekać. Na słynnych już schodach kliniki Lindo pokazali się tuż przed godziną 18:00 (19:00 czasu polskiego). Oznacza to, że księżna Kate wyszła ze szpitala dokładnie po 7 godzinach od porodu. I tym nas mocno zaskoczyła. Bo pokazywanie się publicznie tak krótko po porodzie to prawdziwe wyzwanie!  Oczywiście wyglądała olśniewająco! Księżna Kate miała na sobie luźną, czerwoną suknię z białym, haftowanym kołnierzykiem. Stylizację uzupełniła klasycznymi szpilkami w odcieniu nude. Do tego - perfekcyjnie wystylizowana fryzura, nieskazitelny makijaż oraz promienny uśmiech. Aż trudno było uwierzyć, że zaledwie kilka godzin wcześniej urodziła dziecko. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich porodów, księżna Kate zachwyciła świat swoim wyglądem, ale nigdy jeszcze nie pokazała się tak wcześnie po urodzeniu dziecka.

W H&M kupisz suknię ślubną w stylu księżnej Kate. Jak wygląda?

Zdjęcia księżnej Kate po narodzinach dzieci

Perfekcyjny wygląd księżnej Kate tuż po porodzie to już tradycja. Kiedy na świat przyszło pierwsze dziecko uwielbianej pary książęcej z Cambrigde - książę George - świat rozpływał się w komplementach nad się młodą mamą, po której nie było widać najmniejszych oznak zmęczenia porodem. Przez kobiece media przetoczyła się gorąca dyskusja. "Jak to możliwe? Normalna kobieta po porodzie jest wyczerpana. A tu proszę - księżna jak z żurnala!" - bulwersowało się wiele pań. Jednak tu nie ma przypadku. Księżna Kate już wielokrotnie udowodniła, że "normalność" w przypadku bycia księżną oznacza coś zupełnie innego.

Przypominamy, jak księżna Kate prezentowała się tuż po narodzinach każdego z trojga dzieci.

Zobacz na następnych stronach!

Przeczytaj:
Trzecie royal baby jest już na świecie! Księżna Kate urodziła chłopca czy dziewczynkę?
Księżna Kate na kilka tygodni przed porodem sama dźwiga zakupy! Te zdjęcia to autentyk?

Redakcja poleca

REKLAMA