Gwiazdy bez makijażu. Czy rozpoznałabyś wszystkie?

Niektóre gwiazdy bez makijażu trudno rozpoznać - inne wprost zachwycają naturalną urodą. Na dobrą sprawę one wcale nie muszą niczego poprawiać.
/ 11.05.2020 10:40

W pewnych sytuacjach makijaż jest wręcz konieczny - choćby niewielki. Nie tylko podkreśla atuty urody, lecz także sprawia, że niedoskonałości przestają odwracać uwagę od tego, co ważne.

W przypadku aktorek zmatowienie skóry twarzy jest konieczne, by dobrze prezentować się w oku kamery. Z kolei makijaż sceniczny rządzi się jeszcze innymi prawami - musi wyostrzać oczy i usta, by mimika była dobrze widoczna nawet z dalekich rzędów.

Znane osoby na co dzień często rezygnują z jakiegokolwiek makijażu lub stawiają na make-up no make-up. Cera musi odpocząć od ogromnej ilości kosmetyków stosowanych na planie zdjęciowym, sesji czy imprezach branżowych.

Które gwiazdy bez makijażu wyglądają najlepiej?

Do gwiazd, które świetnie prezentują się bez kreski na oku, szminki czy wytuszowanych rzęs należą m.in. Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Joanna Krupa. Małgorzata Kożuchowska wygląda promiennie i młodo, jak nastolatka, za to Julię Kamińską trudno rozpoznać.

Natalia Siwiec i Agnieszka Woźniak-Starak w wersji bez makijażu również wyglądają bardzo dobrze.

Gwiazdy, które coraz chętniej prezentują się w naturalnej wersji, publikują swoje zdjęcia na profilach w mediach społecznościowych, gdzie zyskują tysiące pochlebnych komentarzy. 

Czytaj więcej informacji o gwiazdach:W #hot16challenge wzięli już udział Podsiadło i Wojewódzki. O co w nim chodzi?Klara Lewandowska jest zachwycona młodszą siostrą!Anna Lewandowska opublikowała rozczulające zdjęcie córekTe polskie gwiazdy mają bardzo utalentowane rodzeństwo

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)